11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 200 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-200|

B muži

* Muži B: Junior Praha B - FC Tempo Praha B 2:1

Vydáno dne 08. 04. 2009 (990 přečtení)

Na Junioru jsme za sluného počasí hráli nerozhodně do 29. minuty, to se podařilo Kloudovi přihrát přímo na nohy rozběhnutého soupeře. Přišel rychlý protiútok a centr na hlavu útočníka znamenal vedení domácích 1:0. Dál se hrál poklidný fotbal, ve kterém jsme se stále dopouštěli chyb hlavně ve středu hřiště. Přihrávky zkrátka nebyly naší silnou stránkou.

Druhý poločas vypadal stejně jako ten první. Tedy až do 63. minuty. Záložník hostí se pustil do útoku, obrana vzorně pokryla hráče. Bohužel nikdo nebyl u toho s míčem, a tak vyběhnuvší Pavel Dvořák měl proti obhození jen malou šanci - 2:0. Ale přeci jedno pozitivum pro Benfiku. V 83. minutě vhodill Morávek aut, Fetr prodloužil, Firýt usměrnil a Klouda vstřelil první jarní branku.

Celý článek... | Autor: Jiří Klouda | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

B muži

* Muži B: FC Tempo Praha B - FK Meteor Praha VIII B 0:3

Vydáno dne 31. 03. 2009 (1150 přečtení)

V sobotu jsme začali jarní část soutěže na horním hřišti, které v daných klimatických podmínkách mírného pásu nebylo zase tak špatné. Meteor, který jsme hostili, nám na podzim uštědřil výprask 5:1. Naše snaha, aby se výsledek neopakoval začala brát zasvé ve 35. minutě, kdy neubránil Stoklásek útočícího hráče hostí a ten na kratší tyč z úhlu prostřelil Pavla Dvořáka - 0:1. Ve 39. kopali hosté roh a obrana chybovala u přední tyče - 0:2. Třetí gól padl do naší sítě ve 48. minutě po centru, kdy střela druhého hráče znamenala vedení Meteoru 0:3.

Dá se říci, že vzhledem k terénu se Benfika snažila. Měla i několik šancí ke vstřelení branky. V 67. minutě nedal Šíma penaltu nařízenou za faul na Ondru Dvořáka. Tak vypadá skóre hůře, než mohlo. Nicméně, do jara jsme nevykročili dobře.

B muži

* Muži B: Příprava skončila, v sobotu Meteor B

Vydáno dne 24. 03. 2009 (929 přečtení)

I příprava B týmu pod vedením nového trenérského dua Hozák - Pekárek skončila a v sobotu od 15 hodin přivítá Benfika na Tempu béčko Meteoru.

FC Tempo Praha B - Bojanovice 3:3 (1:2)
    Do zápasu jsme vstoupili špatně. V 5. minutě jsme dostali branku, ve 24. minutě druhou. V 38. minutě snížil Březina po přihrávce Varechy. V poločase jsme se zkonzolidovali a dvěma slepenými góly v 75.a 76. minutě Šíma a opět Březina skóre otočili. Hosté srovnali minutu před koncem.
    Hráli: Dvořák P., Slavíček, Fetr, Paseka, Havel J., Hron, Havel M., Březina, Varecha, Šíma, Klouda, Lukačovič, Vitásek

SK Střešovice 1911 B - FC Tempo Praha B 6:0 (2:0)
    Ani toto utkání jsme nezačali dobře. Ve 4. minutě 1:0, 22. minuta 2:0. Hráli jsme šparně na všech postech. Co bylo platné, že jsme na druhou půli chtěli na soupeře "vletět". Soupeř byl rychlejší a lépe kombinoval, což dokázal tím, že nám vstřelil další čtyři góly.
    Hráli: Dvořák P., Slavíček, Fetr, Lukačovič, Havel J., Hron, Varecha, Vaněk, Pekárek, Klouda, Vitásek.

B muži

* Muži B, příprava: FC Tempo Praha B - Bojanovice 3:3

Vydáno dne 07. 03. 2009 (1019 přečtení)

Typický přípravný zápas. Hosté se ujali dvoubrankového vedení góly v 5. a 24. minutě. Březina snížil ve 38. minutě po přihrávce dorostence Varechy. Ve druhé půli se Tempo ujalo vedení slepenými góly Šímy a Březiny v 75. a 76. minutě. Hosté vyrovnali na konečných 3:3 v 89. minutě.

Branky Tempa: 38. a 76. Březina, 75. Šíma.
    Tempo: Dvořák P. - Slavíček, Fetr, Paseka, Havel J., Hron, Havel M., Březina, Varecha, Šíma, Klouda, Lukačovič, Vitásek.

B muži

* Muži B, příprava: Slavoj Podolí B - FC Tempo Praha B 0:4

Vydáno dne 04. 03. 2009 (1630 přečtení)

První zápas roku 2009 hrála Benfika na umělce v Podolí s místním béčkem. V šatně jsme se sešli v počtu 11 hráčů, neboť někteří hráči právě vylepšovali fyzičku na horách, jiní laborovali se zraněním. Jak to bývá pravidlem, po dlouhé pauze jsme nevěděli, co můžeme od zápasu a především od sebe čekat. Utkání začalo svižně na obou stranách, Podolí hrálo víc v pohybu, čemuž jsme se ale dokázali přizpůsobit. První šance jsme měli my, Havlas ale tváří v tvář brankáři soupeře selhal, střelu Martina Havla z vápna gólman vyrazil na roh. Soupeř také hrozil, největší šanci, kdy hráč Podolí stál sám před bránou, ale bravurně zlikvidoval Pavel. Poločas tak skončil bez branek.

Celý článek... | Autor: Jiří Hron | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

B muži

* Muži B: Hodnocení podzimu 2008

Vydáno dne 31. 12. 2008 (1406 přečtení)

Těžko hodnotit 1.sezonu v 1.B. třídě. Na počátku si tým dal za cíl pro tutu sezónu klidný střed tabulky a seznámení se soupeři a odlišnostmi. Střed tabulky téměř obýváme. Ne sice bodově ale výsledkově si držíme onu polovinu. Tři vítězná utkání, tři zápasy prohrané a sedm! jich skončilo nerozhodně.

Je pravda, že se stále máme co učit. Taktika zápasu, přerušení. Občas nám chybí rychost a někteří hráči myjí slabší fyzičku než soupeři. Velké pozitivum je nasazení. Asi nemá cenu rozebírat všechny zápasy, ale polovinu remíz vyhrát a polovinu prohrát, tak máme o tři body víc a skutečně hrajeme ve středu tabulky.

B muži

* Muži B: 1.FC Prosex - FC Tempo Praha B 1:1

Vydáno dne 19. 11. 2008 (1098 přečtení)

Poslední zápas podzimu Benfiku hostil Prosex. Pátý tým tabulky vyhrál losování a začal hru proti slunci. Bylo vidět, že domácí byli znalí poměrů. Sluníčko se totiž schovalo za mrak, a tak domácí gólman asi tak 20 minut viděl, kde je míč. Domácí nás zatlačili do defenzívy a to nejen za pomoci větru, který jim vál do zad. Hned v 1. minutě měli domácí šanci, ale z trmy-vrmy nedali. Tempo se osmělovalo pomaleji. Ale ve 22. minutě se hosté radovali, Klouda vybojoval míč na úrovni středového kruhu, přistrčil jej Havlasovi, který předal Graclíkovi. Petr míč vedl středem a ideálně předložil naběhnutému Havlasovi na velké vápno. Střela k druhé tyči znamenala naše vedení 0:1. Vedení nám však vydrželo jen 8 minut. Domácí stále v tlaku. Centr do vápna bohužel nesebral Dvořák v brance, ale musel jej odkopnout Slavíček. Odkop se však moc nepovedl. Útočící hráč míč odcentroval zpět do vápna a bylo vyrovnáno - 1:1.

B muži

* Muži B: FC Tempo Praha B - FK Klánovice 2:5

Vydáno dne 12. 11. 2008 (1137 přečtení)

Na Tempo přijel soupeř, který hrál snad nejlepší fotbal z našich dosavadních soupeřů. Klánovičtí byli důrázní, rychlí a to hlavně při pohybu bez míče. Tak již ve 4. minutě přišel centr zprava a dorážka znamenala vedení hostí. Ve 12. minutě nepřesně rozehrál Dvořák a přišla přihrávka za obranu, střela z vápna, kterou sice Michálek dokázal vyrazit ale míč útočník lehce doklepl do branky - 0:2. Benfika se snažila, a tak v 21. minutě převzal míč na půlce Šíma a z vápna obstřelil brankáře - 1:2. Ve 29. minutě se Klánovice opět radovaly z dvougólového vedení. Přišel tvrdý střílený centr a hlavička znamenala gól na 1:3.

B muži

* Muži B: SK Újezd Praha 4 - FC Tempo Praha B 2:2

Vydáno dne 04. 11. 2008 (917 přečtení)

V sobotu ráno se Benfika sešla ve Štěrboholích k utkání s Újezdem Praha 4. Na místní umělce byli zpočátku aktivnější domácí. Ale hra se brzy vyrovnala a přišly i naše šance. V 10. minutě Klouda zblízka dal vedle a o minutu později tam skončila i střela Hrona. Ve 25. minutě měl gólovku Klouda, ale opět minul. Za minutu se již Tempo radovalo. Šíma přihrál doprava Mutafovovi a ten ke vzdálenější tyči vsítil první gól zápasu.

Soupeř se prosazoval v těchto fázích jen obtížně a většinou po našich nepřesnostech způsobených většinou nezvykem na terén. Vlasně první střelu mezi tyče vyslali hráči Újezda až ve 33. minutě. Vaněk, který v brance nahradil bloudícího Pavla Dvořáka, si s ní poradil.

B muži

* Muži B: FC Tempo Praha B- FK Újezd nad Lesy B 3:3

Vydáno dne 28. 10. 2008 (1075 přečtení)

Sluníčko svítilo a Benfika vyběhla na dolní trávník s cílem porazit Újezd a dostat se v tabulce před něj. A zápas se také tak začal vyvíjet. Tempo útočilo a tlačilo se k brance hostí. V 6. minutě šel sám na branku soupeře Morávek, ale minul. 32. minuta přinesla střelecký pokus Netušila - nad. Až ve 35. minutě se do sóla pustil Šíma a zastavil jej až faul ve vápně. Nařízenou penaltu jistě proměnil Mutafov - 1:0. Tempo se dál snažilo a hrálo aktivně. Ve 38. minutě střelu Kloudy brankář s obtížemi vyrazil nad. Ale 42. minuta přinesla střelu hostí a angličan znamenal srovnání na 1:1.

Druhá půle přinesla zvrat. V 55. minutě přišel rychlý utok hostí. Dvořák v brance sice střelu vyrazil, ale jen k útočníkovi a ten dorážkou zvýšil na 1:2. V 58. minutě špatně přihrál míč Morávek a následoval rychlý útok a střela, která znamenala vedení Újezda o dvě branky - 1:3.

B muži

* Muži B: AFK Union Žižkov - FC Tempo Praha B 3:4

Vydáno dne 22. 10. 2008 (1121 přečtení)

Benfika v sobotu před polednem za slunného, teplého počasí vyběhla na trávník Unionu Žižkov. Vzheldem k postavení domácích v tabulce jsme doufali v plný bodový zisk. Ale v soutěži je vždy vše jinak... Přijdou zranění, dovolené... Vyhráli jsme los a vybrali si stranu, vzhledem k putujícímu sluníčku tu lepší.

Utkání začalo. Pro nás nepříznivě. Hned ve 3. minutě přišel útok domácích. Přihrávka na pravou stranu, Paseka přišel o chvíli později, Dvořák vyběhl a lob. Domácí se radovali z vedení 1:0. Tempo se začalo probouzet a hráči si zvykat na, pro některé, nové posty. V 15. minutě byl faulován Klouda. K volnému kopu se postavil Mutafov a jeho rána znamenala vyrovnání na 1:1. V minutě 25. se domácí po sérii autů, kterou zakončili rychlým průnikem, dostali ke střelbě. Rána však skončila na tyči. Tempo odpovědělo ve stejné minutě únikem Šímy, který šel sám na branku domácího Stehlíka, ale jeho rána skončila mimo.

B muži

* Muži B: FC Tempo Praha B – SK Horní Měcholupy B 3:3

Vydáno dne 14. 10. 2008 (1259 přečtení)

Za nedělního slunečného odpoledne jsme přivítali na horním hřišti vedoucí tým naší tabulky - béčko Horních Měcholup. Těsně před utkáním se ze zdravotních důvodů omluvil kapitán týmu Ondřej Dvořák a Daniel Morávek. Trenér proto musel se sestavou improvizovat a do soupisky zařadil hráče staršího dorostu Baluna a hráče A týmu Netušila.

Zápas začal pro nás dobře. Již v 8. minutě po rohu Podroužka se po závaru v malém vápně k míči dostal Martin Fetr, který míč uklidil do branky hostí - 1:0. Soupeře jsme k ničemu nepustili a naopak jsme si vytvářeli slibné šance. Jednu z nich jsme zužitkovali ve 38. minutě, kdy se po nepovedené střele Stokláska dostal k míči Graclík a z velkého vápna angličanem zvýšil skóre na 2:0.

Celý článek... | Autor: Jiří Nechvíla | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

B muži

* Muži B: SK Hostivař - FC Tempo Praha B 1:0

Vydáno dne 08. 10. 2008 (939 přečtení)

V Hostivaři bylo slunečno a větrno. A vítr jako by rozfoukal všechnu snahu. Tedy snahu ne, ale její účinek. Hráli jsme špatně. Všichni se sice snažili, ale hře chyběla jiskra, nápad, moment překvapení, přihrávka, narážečka, střela. Ve dvanácté minutě domácí centrovali. Na penaltě se míč odrazil k volnému útočníkovi na hranici vápna a jeho střela do šibenice znamenala vedení Hostivařských. Tempo vystřelilo v 1. půli na branku snad jenom jednou.

Ve druhé půlce jsem sice stříleli častěji, ale žádné zakončení v síti neskončilo. Tak jsme prohráli 0:1 se soupeřem, se kterým se asi dal uhrát přijatelnější výsledek.

B muži

* Muži B: FC Tempo Praha B - Jižní Město Chodov 3:1

Vydáno dne 01. 10. 2008 (1083 přečtení)

Poslední záříjová neděle se povedla. Nevysoká brázda vyššího tlaku vzduchu se příjemně šířila do Čech a teplota vystoupila až na 19 stupňů celsia. Bylo slunečno. Na dolní hřiště nastoupila Benfika ve svých tradičních dresech i stulpnách a protí se postavili borci z Chodova.

Utkání začalo Tempo dobře. Ve 12. minutě míč do branky dopravil Prokop a Můťa si připsal asistenci. V 15. minutě to s hosty začalo vypadat již dost bledě. Mutafov kopal roh a Nechvíla se trefil - 2:0. V 18. minutě se dostal před branku soupeře Graclík, ale jeho pokus šel nad. Ve 22. minutě se dostávali do šance nervozní hosté a faul na brankáře Dvořáka rozčílil právě Nechvílu, který odstrčil soupeře a dostal červenou kartu.

B muži

* Muži B: ČAFC Praha B - FC Tempo Praha B 1:1

Vydáno dne 23. 09. 2008 (1058 přečtení)

Na Čafce jsme se utkali s místním béčkem a čekali jsme na zisk bodů. Ale také jsme čekali lepší fotbal, než se nakonec v slunci i dešti hrál. Hra nic moc a to ani z jedné strany. Naše vystoupení se trochu zlepšilo ve druhé půli, kdy jsme se dostali několikrát do šance. Tu největší měl Stoklásek, který však přihrávku Mutafova nedokázal usměrnit za záda domácího gólmana. V 80. si stejní hráči vyměnili úlohy. Stoklásek na Mutafova doprava a Můťa utekl obraně a klička brankáři znamenala vedení Benfiky 0:1. Vedení jsme však neudrželi. V 88. minutě se pískla penalta za obranný zákrok Kloudy. Dvořák v brance si na míč sice sáhl, ale dostat jej před brankovou čáru se mu už nepodařilo. Takže asi spravedlivá remíza. Je to bod zvenku a v tabulce pravdy se tak béčko dostalo na nulu.