11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 200 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-200|

B muži

* Muži B: AFK Olympia Šeberov B - FC Tempo B 1:6

Vydáno dne 31. 10. 2007 (1191 přečtení)

Na nové umělce Šeberova se "Benfika" představila posílena o Hurku, Beneše a Dedka z áčka. Hned od začátku utkání se zdálo být Tempo lepším týmem. Velká šance se zrodila v 10. minutě, ale Dedek ji nevyužil. Ale hned za minutu si Březina s Dedkem narazil míč a jeho rychlý průnik přes obranu Olympie znamel naše vedení 0:1. Ve 24. minutě zatáhl míč po pravé straně Beneš a jeho centr od koncové lajny našel přesně hlavu Dedka - 0:2. Ve 28. minutě mohli domácí snížit, ale pokutový kop za faul ve vápně hráč Šeberova kopl vedle.

Po přestávce se hned ve 47. minutě trefil Dedek do tyče. Tempo si stále udržovalo mírnou převahu. V 55. minutě byl vyloučen domácí hráč a rozehrávali jsme přímý kop. Centr Mutafova obrana domácích odvrátila jen k Benešovi, ten jej vrátil před branku a Hurka jej dopravil do sítě - 0:3. V 60. minutě zahrál Můťa roh na krátko Morávkovi, ten mu jej vrátil a Mutafov tvrdou ranou k bližší tyči prostřeli brankáře 0:4.

Celý článek... | Autor: Jiří Klouda | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

B muži

* Muži B: FC Tempo B - PSK Union B 3:2

Vydáno dne 24. 10. 2007 (1105 přečtení)

Utkání druhého s třetím slibovalo zajímavý fotbal a opravdu se bylo na co koukat. Oba týmy se snažily. A Tempo se radovalo...ve 26. minutě Můťa zacentroval před branku a odražený míč se dostal k Pasekovi a jeho střela znamenala vedení 1:0. Ale naše radost netrvala dlouho. Hned po rozehrání se hráč PSK ocitl sám na vápně, vystřelil a míč zapadl přesně do levého horního růžku Dvořákovy branky. Aby Venca nemusel vymetat pavučiny ani ve druhém rohu, o to se přičinili hosté za další dvě minuty. Ve 29. minutě se opakovala situace, kdy útočník Unionu měl čas ke střelbě na šestnáctce a míč tentokrát vymetl druhý roh branky 1:2.

B muži

* Muži B: FK Zlíchov 1914 - FC Tempo B 1:6

Vydáno dne 17. 10. 2007 (1147 přečtení)

Po několika tápáních několika lidí jsme se v nedělním poledni sešli na místě, kde si to rozdali vůbec poprvé velká "S". Začali jsme vlažně (ostatně jako vždy). Ale tentokrát jsme rychle vyrovnali hru a začali jsme domácí tlačit. A tak se dostal k míči "Morava" Morávek, přihrál doprava na Kováře, ten dal na vápno a "Můťa" Mutafov začal svoje utkání, když krásně trefil šibenici. To probíhala 18. minuta. Za dvě minuty byl ve vápně faulován Paseka a Můťa dal z penalty na 0:2.

Do druhé půle vystřídal Hozáka Albl a hned ve 48. minutě zraněného Koláře Dedek. Jeho první dotek s míčem byla přihravka od Březiny, "Deda" vystřelil, dostal se k odraženému míči, přihrál Břízovi, ten mu vrátil a Deda zvýšil na 0:3.

B muži

* Muži B: FC Tempo B - Sokol Písnice 7:1

Vydáno dne 10. 10. 2007 (1240 přečtení)

Utkání málem začalo jako skoro každý náš zápas. Hned v 1. minutě se hostům z Písnice podařil brejk, ale střelu vyrazil vyběhnuvší Dvořák kolenem. Tak začali dávat góly domácí. V 5. minutě Dedek přihrál od brankové čáry pod sebe a Klouda s přehledem otevřel skóre zápasu. Ve 21. minutě to byl opět centr z pravé strany. Pekárek jej hlavou vrátil Dedkovi (pokud sám nestřílel?) a ten si míč zpracoval a ranou k tyči zvýšil na 2:0. Hezká akce proběhla ve 41. minutě. Dedek zatáhl míč středem, přihrál Mutafovovi, ten mu jej vrátil a Dedek do prázdné branky na 3:0. Ke slovu se dostali i hráči Písnice. Ve 45. minutě zahrávali volný přímý kop, centr sice hlavičkoval Pekárek, ale útočící hráč byl výš - 3:1.

B muži

* Muži B: Slovan Kunratice B - FC Tempo B 4:6

Vydáno dne 02. 10. 2007 (1234 přečtení)

Začali jsme, jako skoro vždy, špatně. Ve čtvrté minutě se utočící hráč prosmýkl kolem Slavíčka a jeho střela k zadní tyči znamenala vedení domácích. Radovali jsme se v 17. minutě, kdy po rohu vyrovnal hlavou Klouda. Leč ve 26. minutě se opakovala situace ze 4. minuty. Útočník obelstil Slavíčka a střelou nad ramena Dvořáka poslal znovu domácí do vedení. Hned za dvě minuty se stal Slavíček opět jen figurou, ale tentokrát se domácí hráč vyhnul v pohodě i dalšímu bránícímu hráči a mezi nohy Dvořáka zvýšil již na 3:1. Ve 38. minutě domácí kopli roh tak šikovně, že míč prošel celým vápnem a u zadní tyče jej hlavičkoval nabíhající hráč znovu do naší sítě - 4:1. Ve 40. minutě Havlas doběhl míč u zadní čáry, tělem si šikovně odstavil obránce a jeho centru před branku jen Dedek nastavil nohu - 4:2.

B muži

* Muži B: FC Tempo B - Sokol Lipence 3:1

Vydáno dne 26. 09. 2007 (1089 přečtení)

Mužstvo z Lipenců se ukázalo opět jako nebezpečný soupeř. Tím spíš, když už ve druhé minutě si neporozuměli Dvořák se Slavíčkem a útočník hostí právě přes Slvíčka vystřelil tvrdě a přesně - 0:1. Celá první půle byla dost rozháraná a obě mužstva se nemohla dostat do hry.

Ve druhé minutě druhého poločasu jsme vyrovnali, když dlouhý aut prodloužil Dedek a Havlas vyskočil výš než brankář - 1:1. Hra začala mít větší tempo a fotbalové akce se zpočátku střídaly na obou stranách. Ale Tempo začínalo mít navrch. V 61. minutě vysunul Dedek Havlase na pravém křídle, ten si všiml daleko z branky postaveného brankáře. A jeho lob skončil v síti - 2:1. Klid dodal našim hráčům třetí gól. To dostal Dedek na vápně šanci otočit se v klidu s míčem, který mu přihrál Kovář, a přesně vystřelit - 3:1.

B muži

* Muži B: AFK Slavoj Podolí C - FC Tempo B 1:3

Vydáno dne 18. 09. 2007 (1076 přečtení)

Na, pro Tempo zakleté, umělce Podolí jsme chtěli získat první soutěžní body. Do hry se tedy postavili hned tři útočníci. Hned po uvodním tlaku domácích Tempo v šesté minutě zaútočilo. Honza Kovář centroval Morávkovi a ten zblízka překonal domácího brankáře. Za čtyři minuty přidal další branku Paseka, ale na jeho hlavičkovanou "malou domů" byl Klouda v brance krátký, a tak skončila pod břevnem naší branky. Ve 40. minutě poslal Morávek dlouhý míč na rozeběhnutého Dedka a ten střelou k druhé tyči vrátil vedení Tempu.

Ve druhém poločase se hra přesunula většinou do středu hřiště a ani jeden tým neměl výrazně navrch. Až v 84. minutě Tempo kopalo volný přímý kop. Březina si postavil míč a jeho střela podél zdi po přizvednutím obránce skončila tam, kde měla - 1:3. Tempo získalo první vítězství, ale ne všichni hráči předváděli, co měli.

B muži

* Muži B: FC Tempo B - Slavoj Suchdol 4:5

Vydáno dne 13. 09. 2007 (1504 přečtení)

Proti Suchdolu, který do II. třídy letos sestoupil, jsme nastoupili s touhou bodovat. Ale zápas se začal vyvíjet úplně jinak. Již ve 2. minutě zahrávali hosté přímý kop a míč nikým netečován skončil u tyče v naší síti - 0:1. Špatná hra pokračovala. V 11. minutě to byl roh a hráč Suchdola hlavičkoval takřka sám. Přesně - 0 : 2. Hned v další minutě udělal Honza Kovář chybu a útočník, který jej připravil o míč lobem, trestal - 0:3. V té době to vypadalo, že Tempo dostane pěknej výprask. Ale ve 29. minutě zaútočil Budák, v souboji s obráncem přihrál Vörösovi, ten našel volného Březinu a Tempo se radovalo - 1:3. Bohužel ne dlouho.

B muži

* Muži B: FC Tempo B - Ruzyně 0:1

Vydáno dne 06. 09. 2007 (2393 přečtení)

"Špatná hra. V prvním poločase jsme se snažili dostat dopředu vysokámi míči a chyběla mezihra a dobrá hra zálohy. Soupeř byl lepší, sehranější a byť vyhrál gólem z penalty, kdy v 52. minutě fauloval Fetr, vyhrál zaslouženě," konstatoval asistent Jiří Klouda.

Zajímavost zápasu: penaltový zákrok Fetr spáchal na Martinu Vališovi, mimochodem trenéra mladší přípravky C u nás na Tempu.

FC Tempo B - TJ Ruzyně 0:1 (0:0)
    Tempo: Tala - Blümel, Fetr, Kovář, Slavíček - Prokop, Budák, Paseka, Hozák - Dedek, Tichomirov (71. Trikal).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

B muži

* Muži B, příprava: FC Tempo - FK Zlíchov 5:1

Vydáno dne 27. 08. 2007 (1380 přečtení)

Generálka na první zápas "B" se vydařila. Naším soupeřem byl tým Zlíchova. Od první minuty měli mírně navrch hosté. Když přestala skřípat naše sehranost, utkání začalo nabírat jednoznačný průběh. Pro fotbalové labužníky byla naše první branka. Lob Petra Dedka byl ukázkový. Druhá branka byla podobně ukázková. Rozehraný trestný kop Havla na novice v našem dresu Paseku a jeho střela znamenala vedení 2:0. Naše útočná aktivita byla v prvním poločase narušena pouze nedorozuměním, které pomohlo hostím ke snížení stavu na 1:1.

Změny o přestávce znamenaly pouze narušení naší ofenzívy. V útočné fázi se naplno projevil svoji rychlostí a technikou Dan Prokop, který svůj výkon korunoval brankou. Zápas se nadále odehrával v naší režii a výše skóre byla závislá pouze na proměňování šancí, které jsme měli. Smutným okamžikem je faul hostujícího Přikryla, který znamenal zlomenou nohu našeho kapitána Martina Havla. Bilance přípravných zápasů je dvě vítězství, jedna porážka, dvě ortézy a jedna zlomená noha a tři hráči vyřazeni dlouhodobě ze hry.

Celý článek... | Autor: Milan Dejl | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

B muži

* Muži B: FC Tempo B - SK Ďáblice 2:6

Vydáno dne 16. 08. 2007 (1236 přečtení)

Druhý přípravný duel sehrála rezerva proti loni ještě přeborovým Ďáblicím. Defenzíva Tempa dostala zabrat, nesmírně běhavý a také fotbalovější soupeř získal od začátku převahu a v první půli ji vyjádřil dvěma brankami.

FC Tempo B - SK Ďáblice 2:6 (0:2)
    Branky Tempa: Mutafov 2.
    FC Tempo: Tala, Vohánka - Blümel, Fetr, Kovář, Duchek, Vörös, Paseka, J.Havel, M.Havel, Hozák, Klouda, Tichomirov, Mutafov, Albl, Lukačovič.

B muži

* Muži B: FC Tempo B - Čechie Smíchov 8:1

Vydáno dne 15. 08. 2007 (1257 přečtení)

V prvním přípravném duelu před novou sezónou rozstřílela rezerva Tempa tým Čechie Smíchov 8:1. Béčko nastoupilo až na gólmana Talu bez posil z A týmu, zato se na hřišti objevilo několik navrátilců (Kovář, Duchek, Mutafov, Dvořák, Tesař) a tři noví hráči (Prokop, Paseka a Tichomirov).

FC Tempo B - Čechie Smíchov 8:1 (4:1)
    Branky Tempa: Březina 3, M.Havel 2, Mutafov, Duchek, T.Trikal.
    FC Tempo: Tala - Blümel, Fetr, T.Trikal, Kovář, Duchek, Vörös, Dvořák, Paseka, J.Havel, M.Havel, Prokop, Klouda, Šíma, Tichomirov, Březina, Mutafov, Tesař.

B muži

* Muži B: FC Tempo B - SK Modřany B 3:2

Vydáno dne 21. 06. 2007 (1252 přečtení)

Začali jsme špatně, v 8. minutě Satýnek promáchl a hstující útočník nabídnutou šanci pohotově proměnil. Ve 36. minutě Hron úspěšně atakoval obránce a Dedek z odraženého míče přeloboval brankáře.

V 67. minutě Dedek předložil gólovou nabídku před prázdnou branku Havlovi. Druhou asistenci si Dedek připsal o dvě minuty později Netušilovi, jenž udělal kličku gólmanovi a zvýšil na 3:1. Modřany stihly v 70. minutě zápas zdramatizovat, ale tři body zůstaly na Tempu.

B muži

* Muži B: Bílá Hora - FC Tempo B 6:1

Vydáno dne 12. 06. 2007 (1179 přečtení)

Proti omlazenému týmu Bílé Hory se naši hráči neshodli, co budou hrát. Část se rozhodla závodit s mladíky v běhu a část druhá zkoušela v obraně zónové bránění. Výsledek se dostavil - 5:0 do poločasu.

O přestávce našel každý chybu u někoho jiného, u sebe takřka nikdo. Bílá Hora, vědoma si svého náskoku, zančně polevila a umožnila nám vyrovnat hru a vytvořit si i šance. Nekolektivní výkon a rozpory mezi hráči nám nemožnily nic jiného než po individuálním průniku Šímy snížit na 1:6.

B muži

* Muži B: Šeberov B - FC Tempo B 3:3

Vydáno dne 06. 06. 2007 (1159 přečtení)

Na nové umělce Šeberova jsme se moc neuvedli. V 7. minutě centr do malého vápna, dorostenec Heřmánek si pro něj nedošel a útočník hlavou trefil pod břevno 1:0. Také druhý gól byl z malého vápna. Ostrý střílený centr po zemi Heřmánek kryl, ale tvrdou ránu neudržel v rukou a Šafránek, který kryl dobíhajícího útočníka, se rázem ocitl ve špatné pozici a tak útočící hráč hravě skóroval - 16. minuta a Tempo prohrávalo rozdílem dvou branek.

Ale tentokrát hrálo Tempo, oproti minulému zápasu, disciplinovaně a trpělivě se snažilo připravit si šance. Ve 35. minutě jsme se radovali. Brankář vyrazil míč na pravou stranu. Tam byl nejrychleší Jarda Havel. Jeho střelu zblízka sice domácí gólman s námahou vyrazil, ale opět k Havlovi a ten přihrál podél branky Satýnkovi a ten se trefil - 2:1. Za čtyři minuty krásně zacentroval Netušil, Morávek si zaběhl za obranu a nedal brankáři šanci - 2:2.