11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 200 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-200|

B muži

* Muži B: FC Tempo B - Lipence 1:1

Vydáno dne 28. 09. 2006 (1159 přečtení)

Hráli jsme na horním hřišti, a to soupeři, který zatím získal tři body za tři remízy vyhovovalo. Ale Tempo, které vsadilo na mládí, se těžko na malém hřišti prosazovalo. Až ve 13. minutě, kdy jsme měli zahrávat volný přímý kop z pravé strany, hosté postavili zeď příliš blízko a rozhodčí vyloučil za protesty hráče ve zdi. Hned za další minutu proběhl Budák po levé straně, vystřelil - a jeho ránu brankář hostí neudržel a Trikal dokopl lehce míč do sítě - 1:0. A tento stav vydržel až do poločasu.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář

B muži

* Muži B: Slavoj Podolí C - FC Tempo B 3:3

Vydáno dne 20. 09. 2006 (1048 přečtení)

Ach to Podolí! V předchozích dvou sezónách jsme na Podolí hráli vždy úvodní zápasy soutěže a vždy jsme prohráli. Před dvěma lety 1:3, loni 2:3. Takže to vypadá, že máme z podolské umělky mindrák. Tak jsme se ho chtěli letos zbavit. Byla škoda, že áčko hrálo ve stejnou dobu, takže Budák si plnil fotbalové povinnosti v Uhřiněvsi. Ale přišli nám vypomoci hned čtyři hráči dorostu. Ti hráli své utkání v poledne na Vyšehradě, takže už byli jen jako záloha.

Utkání jsme nezačali šťastně. Ve druhé minutě jsme po chybě obrany dostali branku. Ve 12. minutě jsme vhazovali aut. Míč se dostal k Havlasovi, ten sklepl Březinovi, který mu míč vrátil a střela z vápna znamenala vyrovnání. Při snaze chytit míč se zranil domácí brankář a domácí, ktří měli náhradníka na cestě, hráli v deseti. Ve 25. minutě hosté zahrávali přímý kop od rohového praporku. Centr našel utočníka na malém vápně a ten špatně pokrytý, hlavou vsítil druhý gól domácích - 2:1.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

B muži

* Muži B: FC Tempo B - SEMI Kačerov 7:0

Vydáno dne 12. 09. 2006 (1652 přečtení)

Zřejmě pod vlivem posledního utkáni, ve kterém jsme po prohře na Kačerově ztratili definitivně postup, zahájilo domácí Tempo utkání až příliš zbrkle. Nakopávané míče nenacházely utočníky. Ale nervozita z hráčů Tempa opadla v 17. minutě. Hlavička nacentroval z pravé strany, Dedek vystřelil a jeho střelu brankář jen vyrazil a Havlas měl snadnou práci - 1:0. Kačerov stále zkoušel vsítit branku a jeho urostlí hráči několikrát nebezpečně zaútočili. Ale větší klid získalo opět Tempo. Ve 33. minutě jsme zahrávali trestný kop. Šafránek načechral míč přímo na hlavu Dedka a jeho střelu opět brankář hostí vyrazil. Tentokrát se odraženého míče zmocnil sám Dedek a vsítil druhý gól Tempa.

B muži

* Muži B: FC Tempo B - Klánovice 3:4

Vydáno dne 05. 09. 2006 (1087 přečtení)

"Smolný zápas. Po několika šancích v první půlhodině přišla chyba Šafránka a inkasovali jsme. Za dvě minuty ztracený míč v záloze a hráč hostí krásně trefil šibenici. Do poločasu aktivní hosté potrestali ještě jednu naši chybu. Po změně stran přišla další hrubka středu zálohy a volný hráč zvýšil na hrozivých 0:4. V 65. minutě snížil Hlavička z více než přísné penalty, druhá proměněná Havlem již byla po jasném faulu. Čtvrthodinu před koncem vybídl Dedek ke snížení Havlase a hosté se rázem báli o výsledek. Bohužel jsme po zranění Gregora museli dohrávat v deseti a gól Dedka nebyl uznán pro údajný předchozí faul," shrnul průběh zápasu asistent Jiří Klouda.

B muži

* Muži B: Uhříněves B - FC Tempo B 3:7

Vydáno dne 28. 08. 2006 (1058 přečtení)

V prvním přípravném utkání a zároveň generálce na úvodní mistrovské utkání s Klánovicemi zvítězil B tým Tempa na hřišti rezervy Uhříněvsi výrazně 7:3. Trenérské duo Dejl - Klouda testovalo několik nových tváří - do obrany Havla z Vyšehradu a Michala Šedo z Libuše, do záložní řady Gregora a také Tvrdíka z Motorletu. V útoku operovala dvojice Dedek - Havlas a dohromady nastřílela pět branek.

Uhříněves B - FC Tempo B 3:7 (2:2)
    Branky Tempa: 26., 77. a 88. Havlas, 56. a 90. Dedek, 43. Tvrdík, 75. Hlavička z penalty.
    Tempo: Tala - Blümel, L.Šafránek, Dvořák, J.Havel - Hlavička, Budák, Klouda, M.Havel - Dedek, Havlas. Střídali: Gregor, Šedo, Lukačovič, Tvrdík.

B muži

* Muži B: FC Tempo B - Slavoj Podolí C 10:1

Vydáno dne 14. 06. 2006 (1174 přečtení)

"Soupeř byl slabý, neměl koho střídat. Po zranění hráče, který si pak stoupnul do branky, jsme vyhráli vysokým rozdílem, byť předvedená hra nebyla nejlepší," poznamenal trenér Jiří Klouda. Přes výhru a druhé místo je zřejmě postup do I.B třídy, do které se posune nejlepší tým ze druhých míst, ztracen. V D skupině má totiž Dubeč B o bod více.

FC Tempo B - Slavoj Podolí C 10:1 (4:1)
    FC Tempo: Tala - Fetr (68. Vörös), L. Šafránek, Netušil, Blümel (62. Přibyl), Budák, Hlavička, Hurka (46. Březina), Rožánek, Mutafov, Komorník.

B muži

* Muži B: SEMI Kačerov - FC Tempo B 2:0

Vydáno dne 07. 06. 2006 (1421 přečtení)

Hráli jsme špatně. V první půlhodině jsme nevyužili tři šance, ve druhé, v 63. minutě, jsme po ztrátě míče ve středu pole z rychlého brejku inkasovali a devět minut před koncem se situace opakovala," byl stručný trenér Jiří Klouda. B tým si zavřel cestu k postupu z prvního, ale s velkou pravděpodobností i ze druhého místa.

SEMI Kačerov - FC Tempo B 2:0 (0:0)
    FC Tempo: Tala - Slavíček, L. Šafránek, Komorník, Hlavička, Havel, Rožánek, Březina, Budák, Klouda (86. Vörös), Kuchař.

B muži

* Muži B: FC Tempo B - Advokát 7:2

Vydáno dne 31. 05. 2006 (1023 přečtení)

Už ve 3. minutě otevřel skóre Březina, stejný hráč za tři minuty vsítil druhou branku a v 10. už měl na kontě hattrick! V 19. minutě se prosadil Rožánek, šťastný gól přidal navrátilec Havel a poločasové skóre upravil Mutafov na 6:0. Hned po změně stran se trefil znovu Mutafov, Tempo pak výrazně polevilo a nechalo soupeře debakl korigovat.

FC Tempo B - Advokát 7:2 (6:0)
    Branky Tempa: Březina 3, Mutafov 2, Havel, Rožánek.
    FC Tempo: Tala - Hlavička, L. Šafránek, Krajčí (46. Budák), Blümel (46. Lukačovič), Havel, Rožánek, Březina, Komorník, Mutafov (74. Soukup), Klouda.

B muži

* Muži B: Modřany B - FC Tempo B 4:5

Vydáno dne 23. 05. 2006 (1024 přečtení)

Měli jsme raketový nástup a už ve 3. minutě otevřel skóre Hlavička po rohovém kopu Mutafova. Pak se fotbal vytratil, pohyb hráčů připomínal zpomalený film a sledovat zápas se stalo utrpením. Ve 13. minutě Blümel přihrál Talovi a ten přesně soupeři a bylo vyrovnáno. Nutno poznamenat, že tuto chybu Tala v průběhu utkání napravil," nebral si servítky trenér Milan Dejl.

Modřany B - FC Tempo B 4:5 (2:3)
    Branky Tempa: Hlavička a Březina 2, Mutafov.
    FC Tempo: Tala - Slavíček, L. Šafránek, Albl, Blümel, Budák, Hlavička, Březina (78. Soukup), Komorník, Mutafov, Klouda (38. Lukačovič).

B muži

* Muži B: FC Tempo - Šeberov B 5:2

Vydáno dne 09. 05. 2006 (1130 přečtení)

Další vítězství na stíhací jízdě za FC Háje získala rezerva mužů a ukrojila tak dva z šesti bodů své ztráty na první příčku. S posilami z áčka měli domácí výborný vstup do zápasu, ale v úvodu druhé půle si pohrávali s nervy svých trenérů i diváků. Ty nakonec ale uchlácholili jasným vítězstvím i nejlepším domácím výkonem jara.

FC Tempo B - Šeberov 5:2 (3:0)
    Branky Tempa: V. Nechvíla 2, Březina, Hurka, Mutafov.
    FC Tempo: Tala - Slavíček, L. Šafránek (46. Dvořák), Komorník (60. J. Nechvíla), Hlavička - Hurka, Klouda, Budák, Mutafov - V. Nechvíla, Březina (72. Albl).

Celý článek... | Autor: Jiří Trunečka | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

B muži

* Muži B: PSK Union B - FC Tempo B 1:4

Vydáno dne 02. 05. 2006 (1101 přečtení)

S podobným výsledkem jako v podzimním zápase, kdy stejného soupeře v domácím prostředí zdolala 4:2, dokráčela lhotecká rezerva za dalšími třemi body. O jejich zisku rozhodly po půlhodině hry slepené branky Březiny a Mutafova.

PSK Union B - FC Tempo B 1:4 (0:2)
    Branky: vlastní Šafránek - Březina 2, Mutafov, Albl.
    FC Tempo: Tala - Slavíček, L. Šafránek, Vörös (67. Albl), Blümel, Lukačovič, Budák, Komorník, Mutafov, Březina, Klouda.

Celý článek... | Autor: Jiří Trunečka | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář

B muži

* Muži B: FC Tempo - Junior B 2:1

Vydáno dne 27. 04. 2006 (1034 přečtení)

"Konečně tři body! Sehráli jsme nejlepší zápas jara. Soupeř byl snaživý a my opět zahodili několik šancí. Dočkali jsme se až ve 32. minutě, kdy obrana Junioru špatně odhlavičkoval míč, toho se zmocnil Klouda a pohodlně podél gólmana skóroval. Bohužel vě třetí minutě druhé půle soupeř vyrovnal a kýžená druhá branka přišla až deset minut před koncem, kdy Žalud vybídl k rozhodnutí zápasu Mutafova," popsal stručně zápas trenér Jiří Klouda.

FC Tempo B - Junior B 2:1 (1:0)
    Branky Tempa: Klouda, Mutafov.
    FC Tempo: Tala - Slavíček, L.Šafránek, Rožánek, Blümel (83. Vörös), Budák, Žalud, Březina (56. Havlas), Dvořák (61. J.Nechvíla), Mutafov, Klouda.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

B muži

* Muži B: Písnice - Tempo B 1:0

Vydáno dne 18. 04. 2006 (1018 přečtení)

"V deváté minutě vstřelili domácí branku a rozhodli zápas. Benfice chybí šťáva," tak zněl lakonický komentář asistenta trenéra Jiřího Kloudy po překvapivé prohře a výrazném snížení postupových nadějí.

Písnice - FC Tempo B 1:0 (1:0)
    FC Tempo: Tala - Slavíček, L.Šafránek, Havlas, Blümel, Lukačovič, Skála (56. Fetr), Hlavička, Chrudimský, J.Nechvíla, Klouda.

B muži

* Muži B: FC Tempo B - Háje B 1:1

Vydáno dne 12. 04. 2006 (1021 přečtení)

Tempo začalo důležitý zápas o čelo tabulky dobře a 5. minutě se ujalo vedení po hlavičce Hlavičky po Komorníkově rohovém kopu. Nadále byli domácí aktivní, za zmínku stojí velká šance Dedka. Druhá půle začala náporem Hájů a po hodině hry se jim podařilo vyrovnat. Tempo zvedlo hlavu, skórovat mohl dvakrát střídající Březina. V samém závěru bylo Tempo velmi blízko výhře, ale o skrumáži nedokázalo několik hráčů dopravit míč do sítě. Soupeř hrál posledních třináct minut pouze v deseti, ale tlaku odolal a na čele tabulky udržel tříbodový náskok.

B muži

* Muži B: Lipence - FC Tempo B 1:1

Vydáno dne 02. 04. 2006 (1633 přečtení)

V souboji o samé čelo tabulky rezerva Tempa uhrála plusový bod na horké půdě v Lipencích, i když vzhledem k sestavě, jakou měli trenéři Dejl s Kloudou k dispozici, může být výsledek určitým způsobem zklamáním. Z áčka tým posílili Havlas, Mutafov, Březina, Hlavička a Dvořák.

Fotogalerie zde.

"První poločas jsme hráli z kopce, vytvořili si převahu, ale z množství střel se neujala ani jediná. Druhá půle začala také naším tlakem. V 58. minutě ale Nechvíla fauloval ve vápně a Lipence kopaly penaltu. Tu však Krčmář chytil," líčil průběh zápasu trenér Klouda.