11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 363 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-363|

Mladší žáci

* Ml. žáci A: Hodnocení sezóny 2009/10

Vydáno dne 20. 07. 2010 (1152 přečtení)

Díky reorganizaci soutěží se dvě kola před koncem soutěže naskytla možnost postupu do přeboru v případě dvou výher. Trenér Jiří Šak úkol úspěšně zvládnul a poslal Tempo i v kategorii mladších žáků do přeboru. Dařilo se vyhrávat v domácím prostředí, na cizích hřištích to byl trochu problém, ale klíčové "postupové" utkání ve Vršovicích mladší žáci A vyhráli jasně o šest branek.

Jaké byly cíle do skončené sezóny?
    V této sezoně jsme se chtěli umístit do třetího místa a pokusit se probojovat do přeboru. Také stabilizovat tým, který bude schopen příští rok hrát vyrovnané zápasy s hráči o rok staršími.

Jak jste spokojeni s konečným umístěním a jak s předváděnou hrou?
    Se čtvrtým místem spokojený nejsem, protože hráči mají na víc. Ale když se za celou sezonu vyhrají pouze tři zápasy venku, tak to na lepší umístění není. Ztráta po podzimu na třetí místo byla dva body a náskok na páté místo tři body. Na konci ztráta na třetí místo šest bodů a náskok na pátého osm bodů. S předvedenou hrou jsem byl celkem spokojen, většinou jsme byli lepším týmem.

Jak těžká byla soutěž, v čem byli soupeři lepší a v čem je naopak převyšoval náš tým?
    Soutěž byla nesmírně vyrovnaná, kde mohl porazit každý každého. Nepočítám do toho zápasy Krče. Soupeři byli lepší v proměňování svých šancí, my naopak měli lepší kombinační hru a byli jsme na tom lépe po fyzické stránce.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Hodnocení sezóny 2009/10

Vydáno dne 20. 07. 2010 (1039 přečtení)

Sezónu, která nakonec skončila postupem do I.třídy z 5. místa, hodnotil trenér Michal Netušil. Tým hrál ve II.třídě povětšinou proti o rok starším soupeřům a zejména na podzim měl problémy. Na jaře už ale hráči začali sbírat zkušenosti, střelecky se velmi prosazovali a získávali i body do tabulky, které nakonec stačily k postupu o soutěž výš.

Jelikož jsme začali letos hrát na celé hřiště, tak jsme si chtěli hlavně zvyknout na odlišnosti hry na něm.

Konečné umístění v tabulce je docela uspokojivé, i když jsme mohli mít o něco více bodů. Na podzim jsme nehráli příliš pohledný fotbal, ale jakmile jsme si zvykli na hru na celé hřiště, tak jsme se začali zlepšovat.

Soutěž až zas tak těžká nebyla. Pokud jsme hráli proti týmům, které nebyly složeny hlavně z hráčů ročníku 97, tak jsme si vedli docela dobře a dokázali jsme je přehrávat a porážet. Problém byl u týmů, které měly hráče o rok starší. To jsme poté ztráceli převahu hlavně v osobních soubojích, a proto jsme se nedokázali pořádně prosazovat.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - SK Slovan Kunratice 9:1

Vydáno dne 14. 06. 2010 (1216 přečtení)

V neděli 13.6., za krásného počasí, jsme přivítali na našem hřišti chlapce z Kunratic. Bylo to poslední mistrovské utkání v této soutěži. Kluci se chtěli rozloučit se sezonou dobrým fotbalem a pochopitelně i výhrou. Začátek zápasu nám však vůbec nevyšel. Územní převahu jsme sice měli, ale nebyli jsme schopni něco kloudného vymyslet a tím překonat dobrou soupeřovu obranu. Stále jsme dělali stejné chyby, hráli na malém prostoru nebo zbytečnou kličkovanou, až nám obránci balon sebrali. Je pravda, že jsme měli také pár loženek, ale hostující brankář vše pochytal. První gól přišel až ve 14. min., kdy Jelen dostal krásnou přihrávku do volného prostoru, zatáhl míč a po jeho centru se trefil z voleje David Chleborád - 1:0. Chlapci z Kunratic s námi hráli stále poměrně vyrovnané utkání a i oni měli několik dobrých akcí ke vstřelení branky. Další branku vstřelil Pavlík Slavíček krásnou hlavičkou po rohovém kopu. Poločas skončil 2:0.

Celý článek... | Autor: Petr Petřek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - SK Hostivař 3:1

Vydáno dne 11. 06. 2010 (1161 přečtení)

V našem posledním mistrovském utkání nás čekal velice důležitý zápas. Pokud vyhrajeme, tak můžeme ještě postoupit ze čtvrtého místa do přeboru. Soupeřem byl tým Hostivaře, který nám na podzim dal lekci, proto jsme chtěli tento nezdar odčinit. Opět jsme řešili, koho dát do branky. Kofroň odjel do Chorvatska a Vejšický měl bohužel tenis. Dále chyběli Heinc a J. Moudrý.

Od prvních minut zápasu na našich hráčích ležela tíha takto důležitého utkání a soupeř byl lepším týmem. Našim hráčům, přes míru snahy, se nedařilo podržet balón a dobře rozehrát. Ve 20. minutě nastoupil Šmíd na střed zálohy. Kalina se posunul na levého obránce a Hrstka na levou zálohu. Po této změně v sestavě jsme začali hrát více jednoduše a přihrávky Šmída za obranu měly oči. Jeden takový centr doběhl Hyršl a souboj s brankářem vyhrál a připravil svým důrazem ve 24. minutě míč Štěpánkovi, který se trefil do prázdné branky. Vedeme 1:0!

Celý článek... | Autor: Jiří Šak | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Kyje - FC Tempo Praha B 2:3

Vydáno dne 07. 06. 2010 (1214 přečtení)

Slunečné a horké počasí předesílalo velmi fyzicky náročné utkání a to ještě se třetím týmem v tabulce. Zápas nám již od prvních minut ukázal silnou stránku soupeře, byl to především jejich rychlý kapitán (kluci ho o přestávce nazývali dlouhá čtyřka) a také levá strana nám dělala velké starosti. V deváté minutě nám právě "rychlá čtyřka" vstřelila první gól, kdy rychlým uvolněním ukázala naší obraně záda. Kluci však nesvěsili hlavy a s povzbuzováním rodičů začali pořádně makat. Vysunuli obranu až na půlku hřiště a tlačili soupeře. Vyrovnávací branka přišla ve čtrnácté minutě, kdy po vynikají práci po pravém křídle Vejšiho, který tahal, kličkoval a zase tahal balon téměř přes celou půli a v pravou chvíli odcentroval do vápna, do kterého si naběhl Kiri, který napnul soupeřovu síť - 1:1.

Celý článek... | Autor: Radek Kuriš | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: SK Union Vršovice - FC Tempo Praha 0:6

Vydáno dne 03. 06. 2010 (1220 přečtení)

Byl to poslední zápas venku v této sezóně a konečně vyšel našim klukům a po výborném výkonu celého týmu úžasně přehráli soupeře z Vršovic! Od začátku Tempo diktovalo hru a nepustilo soupeře prakticky do žádného protiútoku, naopak uzavřelo soupeře na jeho polovině a vytvářelo si jednu šanci za druhou, ale až ve 22. min. poprvé skórovalo. Po centru Kofroně hlavou Štěpánek konečně dal na 0:1, předtím Ondra Šváb střílel z trestného kopu těsně vedle, dále střelu Macha z úhlu vyrazil gólman na tyč, potom zblízka ve vyložené šanci nastřelil pro změnu Štěpánek brankáře. Převaha Tempa pokračovala a ve 28. min. po dobře zahraném trestném kopu Kofroně se uvolnil na malém vápně kolem obránce Štěpánek a pohodlně zvýšil na 0:2 pro Tempo. Soupeř zahrozil jenom jednou za celý poločas, když Vejšický dobře vyběhl na dlouhý pas soupeře za naši obranu a akci domácích zmařil.

Celý článek... | Autor: Zdeněk Votava | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - FK Meteor Praha VIII C 0:2

Vydáno dne 01. 06. 2010 (1059 přečtení)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili v domácím prostředí proti chlapcům z Meteoru. Věděli jsme, že nás nečeká žádný lehký soupeř, ale tým z druhého místa v tabulce. Začátek zápasu se pro nás vyvíjel docela dobře, měli jsme územní převahu a také dvě vyložené šance Martinem Liskou a zvláště ta druhá byla 100%. Martin však místo střely na malém vápně zvolil kličkovanou, až mu obránci míč sebrali. Hra se potom vyrovnala a soupeř také zahrozil pěknými akcemi, kdy mohl vstřelit gól. Do poločasu nepadla žádná branka, i když šance byly na obou stranách, zvláště ze standardek. Brankáři však vše pochytali. Vypadalo to, že kdo dá první branku, zvítězí.

Do druhé půle jsme však nevstoupili moc dobře. Ve 33. min vypadl míč našemu brankáři a útočník soupeře se nemýlil - 0:1. O pár minut později po pěkné akci soupeře jsme inkasovali opět a chlapci z Meteoru vedli už 0:2. S tímto vývojem jsme se nechtěli smířit, snažili jsme se soupeře zatlačit, ale ten nás již do žádné velké šance nepustil.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: SK Viktoria Žižkov - FC Tempo Praha B 1:6

Vydáno dne 25. 05. 2010 (1240 přečtení)

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme cestovali na horkou půdu na Žižkov. Věděli jsme že nás nečeká nic lehkého, protože domácí tým chtěl určitě odčinit podzimní porážku a podle soupisky k utkání nasadil převážně chlapce ročníku 1997. Od prvního hvizdu rozhodčího jsme však soupeře překvapili nátlakovou hrou a již v první minutě šel Vojta Vejšický na branku úplně sám, ale přestřelil. O minutu později si to však vynahradil a po přihrávce od Lisky svůj brejk proměnil 0:1. To však nebylo vše, hned v 6. min. dostal opět krásnou přihrávku od Pavla Slavíčka a rozvlnil síť soupeře opět - 0:2. V takovýto nástup do utkání jsme vůbec nedoufali a nečekal to ani soupeř, který se sice od této chvíle snažil, získával územní převahu, ale naši kluci hráli velmi dobře jak v obraně tak v záloze i v útoku. Nesmím zapomenout také na brankáře, který zlikvidoval pár velkých šancí soupeře skvělými zákroky.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FK Klánovice - FC Tempo Praha B 4:2

Vydáno dne 24. 05. 2010 (1166 přečtení)

Ve čtvrtek 20.5. jsme odehráli odložené utkání na půdě Klánovic. Nutno říci, že jsme nastoupili bez 3 hráčů základní sestavy, kteří jsou na škole v přírodě. Ovšem kluci, kteří nastoupili k tomuto utkání, byli odhodlaní podat dobrý výkon a potrápit soupeře. To se nám od začátku utkání docela dařilo, nepouštěli jsme domácí do žádných vyložených šancí, ale ani my jsme si žádnou nevypracovali. Útoky se střídaly z jedné strany na druhou, ale většinou končily před pokutovým územím a co prošlo, to pochytali brankáři. Do půle gól nepadl, tak se do šaten odcházelo za stavu 0:0.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - FC Zličín 4:1

Vydáno dne 18. 05. 2010 (1272 přečtení)

V našemu dalším mistrovském utkání jsme doma přivítali tým ze Zličína. Chtěli jsme mu vrátit porážku z podzimu (2:0). Soupeř se nacházel na 6. místě o čtyři body za námi. Od začátku zápasu byla patrná naše převaha a místo vyrovnané partie byla vidět hra na jednu branku. První gól jsme dali v 11.minutě, po střele Švába se míč odrazil ke Štěpánkovi a ten proměnil. Náš tlak stále sílil a centr Nguyena se snesl na břevno. Ve 24. minutě Hyršl se krásně uvolnil přes tři obránce a jeho střela se dostala opět ke Štěpánkovi a ten dal na 2:0.

Po této brance jsme chvilku přestali hrát a soupeř snížil ve 27.minutě na 2:1. To jsme neuhlídali aut do vápna a útočník soupeře si se střelou věděl rady. Mohlo být ještě hůře, kdy ta samá situace se opakovala o dvě minuty později. Naštěstí hosté nevyrovnali.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - FC Čechie Uhříněves 18:1

Vydáno dne 18. 05. 2010 (1557 přečtení)

Další mistrovské utkání jsme odehráli na domácí půdě s chlapci z Uhřiněvsi. Podle umístění v tabulce se dal očekávat zápas, se kterým bychom neměli mít větší starost. Ovšem to, co nám soupeř dovolil, s tím jsme ani my nepočítali. Od samotného začátku se hrálo pouze na jednu branku a otázka, kdy dáme první gól, byla naplněna již ve 3. minutě. Další branky do sítě soupeře na sebe nenechaly dlouho čekat. Do konce prvního poločasu jsme nastříleli ještě dalších 9 gólů a poločas skončil 10:0.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a stále jsme soupeře přehrávali a stříleli další góly. Soupeř se také dočkal, když za stavu 16:0 naši obránci podcenili akci soupeře, který si vstřelil čestný úspěch. Do konce zápasu jsme vstřelili ještě dva góly a utkání skončilo 18:1.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - English FC Berlín 3:7

Vydáno dne 18. 05. 2010 (960 přečtení)

Ve čtvrtek 13.5. jsme odehráli přátelský zápas s English FC Berlín. Hrálo se v rámci přípravy na malé hřiště, protože soupeř v tomto věku na velkém hřišti ještě nehraje. Kluky jsme rozdělili do dvou sedmiček. Zápas pro nás začal velmi dobře, soupeře jsme přehrávali, ale gól ne a ne přijít. To se nám povedlo zásluhou Nguyena v 15. min. utkání střelou pod břevno. Vzápětí se trefil ještě Štěpán Kuriš a vedli jsme 2:0. To však byl z naší strany konec. Soupeř se rozehrál a začínal být ve všem lepší. Do poločasu stačil nejen vyrovnat, ale i vést o jeden gól.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Pragis Satalice - FC Tempo Praha 2:1

Vydáno dne 16. 05. 2010 (2276 přečtení)

Hráno na krásném travnatém hřišti, po dohodě obou soupeřů řídil utkání rozhodčí laik z domácího mužstva, až teprve po deseti minutách se dostavil rozhodčí a převzal utkání do svých rukou.

Pohledné utkání obou mužstev zahájili domácí v 5. min. po zaváhání pravé strany hostů (Veselý, Heinc) a bylo to 1:0 pro domácí. Potom kombinační hrou převzalo Tempo hru do své moci, ale bohužel do konce 1. poločasu se nepodařilo vyrovnat. Po změnách v sestavě nastoupilo Tempo do 2. půle s velkým náporem a po obléhání branky domácích až v 50. min. vyrovnal krásnou střelou z dálky Nguyen na 1:1. Předtím ještě vypálil dvě krásné střely z vápna na branku Satalic Pavel Hrstka, ale gólman zázračně vyrazil na roh. Do třetice se uvolnil ve vápně Matěj Štěpánek, znova gólman jeho střelu vyrazil na roh!

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - SK Umbro Praha 5:0

Vydáno dne 07. 05. 2010 (1319 přečtení)

Hráno na horním hřišti za jasné převahy Tempa. Bylo jenom otázkou, kolik Tempo nastřílí gólů. Soupeř (poslední v tabulce) vůbec nestačil, škoda, že se nehrálo na hlavním hřišti, mohlo být skóre vyšší! V 5. min. nastřelil zblízka hlavou kapitán mužstva Ondra Šváb břevno. V 11. min. Štěpánek přehodil hlavou brankáře hostů po dlouhém odkopu Heince - 1:0, v 16. min. Šmíd po pěkné uličce Štěpánka na 2:0, ve 22. min. po sólu od půlky hřiště Štěpánek 3:0, ve 25. min. po akci Veselého zblízka střelou k tyči opět Štěpánek zvýšil na 4:0, v 50. min. upravil zblízka po rohu Šmída opět Štěpánek na 5:0.

Chyběli nemocní a zranění: Opletal, Haluska, Baroch, Moudrý Ondřej, Hyršl, Baroch, Holub a Lazarov. V 1. poločase Tempo vytvořené šance na 50% proměnilo a získalo potřebný náskok 4:0. Ve 2. půli už bohužel zahazovali hráči Tempa šanci díky špatné střelbě a slabším důrazem před brankou soupeře. V tomto se vyznamenal Moudrý Jan (v 52. min. a v 59. min.) dále také Šmíd a Štěpánek, takže skóre mohlo být klidně 8:0 pro Tempo.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - TJ JM Chodov 4:3

Vydáno dne 04. 05. 2010 (2115 přečtení)

V dalším mistrovském utkání jsme v neděli přivítali na našem hřišti fotbalisty JM Chodov. Hrálo se za příjemného fotbalového počasí, padlo 7 branek a hrál se docela svižný fotbal. Fotbalisté Chodova přijeli na naše hřiště s taktikou, kterou jsme očekávali, hráli se zabezpečenou obranou a nakopávali míče na své dva útočníky a především chlapec s číslem 8 nám dělal dost starostí. Již na podzim nám dal z brejků 3 góly. Tentokrát jsme ho však uhlídali, naopak naši útočníci dělali v soupeřově obraně dost velký průvan.

Již v 5. min. utekl po pravé straně Štěpán Kuriš a s přehledem překonal brankáře hostí. Dlouho jsme se však neradovali, v 10. min. jsme si dali nešťastně vlastní gól, když Vojta Hlaváč odkopem trefil golmana a míč skončil v naší síti. Hra se vyrovnala a soupeř stále hrozil z brejků. V 18 min. poslal Štěpán Kuriš do šance Martina Lisku, který bravurně zavěsil a zvýšil naše vedení na 2:1. Než se soupeř vzpamatoval, poslal Liska do brejku Vejšického, krerý se také nemýlil a ve 20. min to bylo 3:1. Ke konci poločasu jsme si dali již druhý vlastňák, když trestný kop soupeře si srazil Adam Löfler nešťastně do sítě. Poločas skončil 3:2.