22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 285 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|

Starší žáci

* St. žáci A, příprava: Slavoj Podolí - FC Tempo 2:4

Vydáno dne 27. 08. 2007 (1322 přečtení)

Poslední přípravný zápas před zahájením sezony jsme sehráli proti našemu tradičnímu soupeři v přípravě - Slavoji Podolí, hrajícímu v nastávajíci sezoně 1.třídu. Na hřiště soupeře jsme přijeli téměř v kompletní sestavě až na dosud tři nepřítomné hráče, které zastoupili kluci z B týmu.

První poločas byl vyrovnaný, po naší chybě v defenzivě se soupeř ujal vedení. Opět byl problém v zakončení, i když bylo spoustu šancí, nakonec se podařilo Hornovi vyrovnat. O přestávce došlo k "mytí hlav" a výkon týmu se začal zlepšovat, i když opět po chybě obrany prohráváme 1:2. Činnost v defenzivě byla naší slabší stránkou a citelná byla nepřítomnost zraněného Jirsáka. Naopak jsme dali dnes dvě branky hlavou po rohových kopech. Svůj podíl na dnešním výkonu měla určitě hra na umělé trávě.

Celý článek... | Autor: Ivo Flaks | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci, příprava: FC Tempo - Dolní Počernice 0:2

Vydáno dne 20. 08. 2007 (1304 přečtení)

Ke třetímu přípravnému utkání v tomto týdnu jsme nastoupili na domácím hřišti proti celku Dolních Počernic. Prvním velkým zklamáním byl přístup některých rodičů, které jsem na konci sezony informoval, že příprava začíná ihned soustředěním, přesto chybělo šest hráčů, které odvezli rodiče na další týden až dva na další dovolenou. Tím pádem veškerá příprava ze soustředění přišla vniveč.

K utkání tak nastoupilo třináct statečných po náročném soustředění, takže jsem neměl žádný prostor k určení ideální sestavy. Utkání nebylo vůbec jednoduché. Naše veškeré aktivity končily na vápně soupeře. Problémem bylo proměňování šancí, kdy se nám vůbec nedařilo a kluci spálili i nemožné, ačkoliv šancí byl nespočet včetně nevyužítí osmi rohových kopů.

Starší žáci

* St. žáci A: Sokol Brtnice - FC Tempo 3:7

Vydáno dne 16. 08. 2007 (1673 přečtení)

Ve druhém přípravném utkání na soustředění dal trenér Flaks důvěru dalším hráčům, kteří nehráli v úterý proti Jihlavě. "Za velkého diváckého zájmu jsem v prvním poločase podali kvalitní výkon, po vystřídání naše hra upadla do průměru. Nutné rozdělení na A a B tým se již krystalizuje. Soustředění probíhá k mé spokojenosti, drtivá většina ze čtyřiadvaceti hráčů tvrdě pracuje."

Sokol Brtnice - FC Tempo 3:7 (0:4)
    Branky Tempa: Neitsch a E.Čech 2, Štech, Dvořák, Mašek.
    FC Tempo: Čutka, Žurav - Lehký, Jirsák, Štech, E.Čech, Stejskal, Herdegen, Koláček, Dvořák, Mašek, Tintěra, Šilhavý, Škopek, Horn, Neitsch.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci A: Vysočina Jihlava - FC Tempo 2:12

Vydáno dne 13. 08. 2007 (1677 přečtení)

První přípravný zápas na Vysočině absolvovali starší žáci. V Jihlavě se utkali s ligovými mladšími žáky, ročníkem 95, a o dva až rok mladšímu soupeři nasázeli dvanáct branek. "Tak velký rozdíl jsem nečekal, sice jsme na samém počátku přípravy, tvoříme nový tým, ale kluci nehráli špatně. Po změn stran pod dojmem vysokého vedení zvolnili," poznamenal trenér Ivo Flaks.

Vysočína Jihlava - FC Tempo 2:12 (0:7)
    Branky Tempa: Hnat 5, Novák a Horn 3, Benda,
    FC Tempo: Varecha - Jirsák, Čech, Lacina, Lehký (36. Houška) - Hájek, Benda (36. Stejskal), Mašek (36. Dvořák), Škopek - Hnat, Novák (36. Horn).

Starší žáci

* Hodnocení sezóny: Starší žáci

Vydáno dne 28. 06. 2007 (1190 přečtení)

Do jarní části jsme vstoupili s cílem vybojovat postup do I. třídy. První zápas na Spartě se nesl v poklidném duchu a výsledkem bylo naše vysoké vítězství. Další zápas jsme sehráli na Lokádě a ten přinesl další tři nutné body. První důležitý zápas byl ten s Chabry, které jsme i přes některé herní výpadky prakticky k ničemu nepustili a zvítězili jsme 4:0. Další zápas na Dukle byl mnohem těžší a já osobně na něj jen tak nezapomenu, neboť jsme si vytvořili velikou převahu a získali dvoubrankové vedení. Soupeř byl jak se říká na lopatě, ale my jsme mu darovali snížení, začali se bát o výsledek a úplně přenechali hru soupeři, což mělo za následek porážku 3:2. Další tři zápasy nemělo smysl hrát, celkové skore 37:0 dokazuje, že běžná tréninková jednotka by měla pro kluky větší přínos než takový zápas.

Celý článek... | Autor: Jiří Hron | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* Od nové sezóny dva týmy starších žáků, šéftrenérem Flaks

Vydáno dne 24. 06. 2007 (1096 přečtení)

Od nové sezóny Tempo nastoupí do soutěží hned se dvěma týmy starších žáků. V té právě skončené se tým trenéra Hrona do posledního kola rval o postup, leč bohužel neuspěl. Trenér Hron musel pro studijní povinnosti trénování dočasně opustit, a tak muselo dojít k následujícímu řešení: šéftrenérem obou týmů starších žáků (ročníky 93 a 94) se stal Ivo Flaks, jenž během prázdin doladí realizační týmy obou mužstev a také pro podzimní část sezóny kádry rozdělí na dvě poloviny.

Jelikož k řešení došlo na poslední chvíli, připomínáme hráčům ročníku 93, aby si s trenérem Flaksem potvrdili účast na letním soustředění na telefonu 603 414 492.

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - SK Třeboradice 1:1

Vydáno dne 19. 06. 2007 (1131 přečtení)

Poslední zápas sezony proti již jistému vítězi naší skupiny. Naše vítězství by znamenalo druhé místo v soutěži. Kvůli bolestem zad nemohl nastoupit kapitán Hnat, do útoku šel France. V sestavě se objevil Štech, který měl hlavně eliminovat nebezpečí, kterým byl soupeřův kapitán, na kterého se hodí reklamní slogan Větší než obvykle. Zápas pro nás začal výborně, ihned po rozehrání soupeř chyboval, ale France trefil tyč. Chvíli nato mu ale poslal krásný míč za obranu Hlavík a bylo to 1:0. Pak se hra vyrovnala, několik šancí bylo na obou stranách, ale ujala se jen ta soupeřova, kdy Lehký nešťastně hlavou míč přihrál soupeři a ten se nemýlil.

Ve druhé půli jsme se snažili útočit, z čehož pramenily brejkové šance soupeře a na druhé straně naše možnosti. Především mrzí několik nevyužitých přímých kopů. Poslední a největší šanci měl Dan France pár sekund před koncem, kdy tváří v tvář brankáři přestřelil.

Starší žáci

* St. žáci: Přední Kopanina - FC Tempo 4:1

Vydáno dne 14. 06. 2007 (1126 přečtení)

Veledůležitý zápas na Kopanině rozhodla mnohem větší efektivita soupeře. Zápas to byl herně vyrovnaný. První střelu zápasu vyslal Šulc, ale minul, na druhé straně výborným zákrokem zasáhl Varecha. Pak běžel ze strany Hnat, ale z dobré pozice opět netrefil branku. Podobně se vedlo Hlavíkovi, který dvakrát z přímého kopu těsně minul. Pak se na druhé straně ocitl na vápně volný útočník soupeře a umístěnou střelou skoroval. Do poločasu chtěli kluci srovnat, ale France v dobré pozici dělal zbytečnou kličku do středu hřiště, Hnat hlavou po Procházkově centru ani po Šulcově rohu nedokázal opět trefit bránu.

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Sokol Bílá Hora 15:0

Vydáno dne 06. 06. 2007 (1117 přečtení)

Soupeř silou podobný Řeporyjím. Výsledek stejný. Opět jsme hráli systém 3-4-3. Nevím, co více napsat, neboť zápas nebyl moc přínosný ani pro jeden tým. Těžko uvěřit, že na podzim jsme na bílce hráli 2:2. Ale takový je fotbal. Máme další 3 body a navýšili jsme si skore, ale rozhodující zápasy nás ještě čekají. Nejdříve teď na Kopanině, poté doma s vedoucími Třeboradicemi.

FC Tempo - Bílá Hora 15:0 (8:0)
    Branky: 6., 33. a 46. Procházka, 9., 23. a 47. France, 22. z pen. a 28. Hlavík, 40. a 49. Hájek, 17. Šulc, 30. Benda, 43. z pen. Varecha, 58. Hnat, 61. Čech.
    FC Tempo: Varecha - Lehký, Lacina (36. Petrák), Čech - Hájek, Hlavík (47. Koudelka), Šulc (49. Koláček), Benda (36. Janura) - Procházka, Hnat, France (49. Louda).

Starší žáci

* St. žáci: FK Admira B - FC Tempo 0:7

Vydáno dne 29. 05. 2007 (1122 přečtení)

Zvládli jsme další krok k vytouženému postupu. Na umělé trávě Admiry jsme nesměli nezaváhat a to se nám podařilo. Do utkání jsme nastoupili se dvěma posilami z mladších žáků v obraně, kdy předstopera hrál Čech a jednoho obránce Lehký. Místo zraněného Sehnoutky nasoupil na pozici tvůrce hry Benda.

Od první minuty jsme byli aktivnější, a tak se v první šanci ocitl Benda, ale levačkou skákající míč netrefil. V 5. minutě byl kousek za vápnem nařízen trestný kop, který Hlavík napálil do zdi a míč tak šel mimo branku. Následný roh zahrával France na bližší tyč, míč ale proběhl přes celé vápno až k Šulcovi, který se nemýlil. Tři minuty nato si narazil Dan míč s Patrickem, proběhl mezi třemi hráči a zavěsil. Pak jsme měli několik dalších dobrých příležitostí, ale žádná se neujala. Po půlhodině hry byl na půlícím kruhu tvrdě sražen France. Míč si postavil Hlavík a dělovkou, jakou umí asi jen on, rozvlnil síť potřetí.

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - FK Řeporyje 15:0

Vydáno dne 23. 05. 2007 (1218 přečtení)

Díky marodce brankářů jsme nastoupili s Žuravem v brance a protože je soupeř ze chvostu tabulky, rozhodl jsem se pro netradiční rozestavení 3-4-3 s útočným triem France, Hnat, Procházka. Zápas začal výborně, okamžitě po rozehrávce soupeř přenechal míč Hnatovi, ten si narazil s Procházkou a bylo to 1:0. Během dalších 4 minut jsme skorovali ještě dvakrát a bylo po zápase. Poločasové skore se zastavilo na 7:0, konečné na 15:0. Víc k tomuto zápasu není třeba říkat, víc než zápas to byl trénink střelby.

Starší žáci

* St. žáci: Dukla C - FC Tempo 3:2

Vydáno dne 15. 05. 2007 (1221 přečtení)

Utkání se hrálo na krásném hřišti bývalého Dragounu Břevnov, kde ještě loni běhali borci hrající třetí ligu. Začátek zápasu nám celkem vyšel, zatlačili jsme soupeře na jeho polovinu a hráli kombinační fotbal. Po dvaceti minutách se odrazil na vápně míč ke Kájovi a ten levačkou přízemní střelou překonal brankáře domácích poprvé. Chvíli nato byl ve vápně faulován Dan France a Hlavík nekompromisně z penalty zajistil dvougolové vedení.

Okamžitě po rozehrávce ale Koudelka namazal soupeři před prázdnou bránu a tím začalo naše trápení. Kluci se přestali pohybovat, míč místo kombinace nakopávali vzduchem, a soupeř se tak dostal do hry. Na začátku druhé půle, po nedůrazu ve vápně, soupeř vyrovnal a čtvrt hodiny před koncem parádně z trestňáku rozhodl. Více zápas komentovat nechci, musel bych použít nevybíravé výrazy.

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Dolní Chabry 4:0

Vydáno dne 08. 05. 2007 (1198 přečtení)

V důležitém souboji o čelo tabulky jsme dokázali obstát a soupeře přesvědčivě porazili. Z důvodu absence Štecha, Selichara a Macáka jsem se rozhodl postavit na místo předstopera Hlavíka, který hraje poslední dobou ve výborné formě. Utkání jsme začali hodně aktivně a usadili se na polovině soupeře. Již ve 4. minutě se po rohu Procházky dostal do zakončení Šulc, ale místo úderu hlavou se k míči natočil zády. Za dvě minuty již udeřilo. To Kája Sehnoutka převzal míč, počkal si na pohyb Hnata a poslal mu kolmici hodnou fotbalových učebnic. Patrick pak ukázal, že kopačky "spalovačky" nechal doma a, ač tísněn dvěma hráči, chladnokrevně zakončil. Za další čtyři minuty kopal další roh Tomáš a opět našel Ondru Šulce, který již hlavičkoval a vedeme 2:0. Nadále jsem hráli aktivně a soupeře do vážnější akce nepustili. V závěru poločasu kluci polevili, ale soupeř toho nedokázal nijak využít.

Starší žáci

* St. žáci: Loko Vltavín - FC Tempo 2:4

Vydáno dne 02. 05. 2007 (1018 přečtení)

V letním počasí jsme hráli na umělce na Lokádě. Hřiště je to malé, a tak soupeř volil taktiku všechno vzduchem dopředu. Naši kluci to začali praktikovat také, což mělo za následek nehezký fotbal. Lokáda hrála ofsajd-systém, který ale nemá tolik zažitý, a tak jsme se často dostávali do šancí, jako tomu bylo v případě první branky, kdy Hnat vysunul Franceho a ten "zasunul" do brány. Pak šel sám na branku Patrick, ale bohužel nedal. Chvíli nato ale zády k bráně nakopl míč a ten spadl brankáři za záda. Do půle šel sám ještě Hlavík, ale také neproměnil.

Starší žáci

* St. žáci: Sparta dívky - FC Tempo 1:8

Vydáno dne 19. 04. 2007 (1220 přečtení)

V krásném počasí na krásném hřišti uprostřed legendárního Spartakiádního stadionu na Strahově jsme hráli první jarní zápas o mistrovské body. Soupeřem nám byl tým dívek Sparty, který se na podzim u nás prezentoval atraktivní hrou a přes porážku ukazoval, že je týmem kvalitním.

Perfektně nám ale vyšel úvod zápasu, kdy již ve 2. minutě po přihrávce Franceho šel sám na bránu Hnat a ukázal, že jeho střelecká smůla odešla s chladným počasím. Tím jsme získali klid na kopačky. Soupeř se snažil hrát kombinační fotbal, do zakončení se ale moc nedostával, naopak chybu v rozehrávce využil Sehnoutka, který poslal krásnou přihrávku na Franceho a po čtvrthodině to bylo 2:0.