15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 363 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-363|

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Zličín - FC Tempo Praha 1:0

Vydáno dne 26. 10. 2008 (939 přečtení)

Oslabeni o pár hráčů ze základní sestavy jsme za husté mlhy nastoupili s cílem vyhrát! Bohužel jsme se herně přizpůsibili slabšímu mužstvu a vůbec se nám nedařilo proměňovat šance. A i když jsme celý zápas odehráli na jejich polovině, nepodařilo se nám dát gól.

Ve druhé půli nám soupeř z jediné akce vstřelil gól, který nás úplně rozhodil a už jsme se nedokázali zvednout a alespoň vyrovnat.

Celý článek... | Autor: Petr Kostka | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - FC Pragis Satalice 0:0

Vydáno dne 24. 10. 2008 (1059 přečtení)

K našemu druhému zápasu doma přijel tým, který vedl tabulku bez ztráty bodu. Zápas byl vyrovnaný, přestože soupeřův tým byl tvořen hráči s ročníkem narození 1996.

Ve druhé půli nás soupeř přehrával, dostal se do jedné vyložené šance, ale nepodařilo se mu skórovat. Co se týče našeho týmu, tak jsme mohli v poslední minutě skórovat střelou Matěje Štěpánka, když trefil gólmana a míč se kutálel do prázdné branky soupeře, ale soupeřův pozorný obránce míč odkopl.

Remíza je zasloužená, kluky je nutno pochválit za bojovný výkon a částečně odčinili ztrátu bodů z prohraného zápasu na Střížkově.

Celý článek... | Autor: Jiří Šak | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - Optimum sport 5:1

Vydáno dne 19. 10. 2008 (1145 přečtení)

Celé mužstvo se rychle vzpamatovalo z nepovedeného závěru minulého zápasu. Začalo plnilo pokyny trenérů a hrálo to, co se učí na trénincích. Roztahovalp hru do stran a kombinovali na první dotek. To se vyplatilo, protože už v 7. minutě M.Veselý po přihrávce J. Pavláta vstřelil branku - 1:0. Soupeř z penalty vyrovnal na 1:1. Potom následovalo několik našich šancí a až ve 27. minutě A. Pyndzyn po přihrávce F.Šafránka zvýšil na 2:1. Ve 29. minutě J. Pavlát po asistenci R. Nováka zvýšil už na 3:1.

Ve druhém poločase, ve 42 minutě, jsme zvýšili brankou M.Veselého po přihrávce T.Kocábka na 4:1. A v 52 minutě zase J.Pavlát, kterému se tento zápas vydařil, uzavřel skóre na 5:1 po přihrávce J. Kostky. Celý zapas byl v naší režii a kluci předvedli hru, která je účelná a zároveň pohledná.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Střížkov B - FC Tempo Praha B 1:0

Vydáno dne 13. 10. 2008 (970 přečtení)

K našemu pátému zápasu v soutěži jsme přijeli počtvrté na hřiště soupeře, ale tentokráte mužstvo jako celek zklamalo. Zasloužené vítězství domácích, skóre mohlo být klidně vyšší, neboť soupeř nás prakticky k ničemu nepustil. Akorát na začátku zápasu a po nástupu do 2.půle jsme trochu zahrozili, když Jan Moudrý běžel sám na branku, ale netrefil.

Co se týče výkonu hráčů snese měřítko jenom levý obránce Patrik Baroch a ve 2.půli do obrany nastoupivší Hlaváček a Šváb. Žádná pořádná střela za celý zápas, také kombinace v poli vázla. S tímto výkonem nebyla šance na lepší výsledek. První podzimní porážka, ale naprosto zasloužená. Gól padnul 10 minut před koncem z trestného kopu.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: SK Umbro Praha 3 - FC Tempo Praha 2:2

Vydáno dne 12. 10. 2008 (929 přečtení)

Do zápasu jsme šli všichni s jediným cílem – zisk tří bodů a zlepšit si skóre! Bohužel přes počáteční převahu jsme si žádnou vyloženou šanci nevytvořili. Pouze jsme dvakrát slabě vystřelili mezi tyče branky domácích. Teprve ve 21. minutě roh J. Kostky našel přesně M. Veselého a rázem jsme vedli 1:0. Potom jsme si začali kromě územní převahy vytvářet i šance, ale střely J.Gronycha ani T.Kocábka cestu do sítě domácích nenašly.

Ve druhé půli pokračovala hra stále ve stejné podobě - my jsme utočili, tvořili hru a domácí hrozili z ojedinělých útoků. Až v 52. minutě, při snaze zabránit centru, zahrál domácí obránce rukou a následnou penaltu s jistotou proměnil M.Veselý - 2:0. V tu dobu dominovalo na hřišti pouze jedno mužstvo a zdálo se, že přes všechny nepřesnosti a nedůraz dovedeme zápas do vítězného konce...

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - SK Horní Měcholupy B 3:0

Vydáno dne 05. 10. 2008 (905 přečtení)

Zápas jsme zahájili opět naším již typickým náporem, který našeho soupeře zatlačil a ten musel pouze bránit. V 16. minutě Kocábek po přihrávce Veselého prudkou střelou z hranice velkého vápna vstřelil první branku - 1:0. Náš tlak pokračoval a za dvě minuty Maliňák přihrál Gronychovi a bylo to 2:0. Třetí branku přidal ve 27. minutě Pyndzyn, přihrával Gronych 3:0.

Do druhého poločasu soupeř nastoupil posílen o čtyři hráče svého "A" mužstva. Na hřišti se to výrazně neprojevilo, hra se částečně vyrovnala, ale naši kluci měli další možnosti zvýšit své vedení. Celý druhý poločas hráli kluci podle trenérů velmi dobře a i když nepadla žádná další branka, předvedli pěknou dynamickou a takticky vedenou hru.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: SK Aritma Praha B - FC Tempo Praha B 0:3

Vydáno dne 01. 10. 2008 (942 přečtení)

K našemu dalšímu zápasu jsme přijeli k soupeři, kterého dobře známe z přeboru přípravek, tímto jsme věděli, že nás čeká kvalitní bojovný soupeř. V první půli jsme měli územní převahu, ale chyběla finální přihrávka a když jsme se dostali do vyložených šancí, chyběl potřebný klid k zakončení. (Jan Moudrý postupoval třikrát sám na branku, ale bohužel nedal gól).

Ve druhé půli se hra zrychlila a hned jsme vstřelili dva góly a to mužstvo uklidnilo. Potom už jsme měli hru ve své moci a ke konci přidali ještě další gól. Chvílemi jsme předváděli kvalitní hru podle našich představ. Hráli jsme po dohodě na velkém travnatém hřišti, což nám nakonec vyhovovalo. K utkání se opět nedostavil rozhodčí. Výhra je zasloužená a celému mužstvu děkujeme za předvedený výkon.

Celý článek... | Autor: Zdeněk Votava | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha 1:5

Vydáno dne 29. 09. 2008 (1010 přečtení)

Zápas jsme zahájili drtivým náporem na soupeřovu branku a již v 9. minutě jsme vedli gólem Jindry Gronycha 1:0. Kluci konečně začali plnit pokyny trenérů a v 17. minutě to přineslo očekávané ovoce v podobě druhého gólu, který dal Tomáš Kocábek a vedli jsme 2:0. Dále jsme hráli naší kombinační hru, kdy soupeř nedokázal naše hrače důkladně pokrýt a lehce jsme se dostali do vedení 3:0. Branku střelil ve 29. minutě Fanda Vencl.

Druhý poločas byl také jasně v naší režii a ve 35. min. Martin Maliňák krásně přihrál Tomášovi Kocábkovi a ten zvýšil naše vedení už na 4:0. Tato dvojice se prosadila ještě jednou a to ve 49. min. a vedli jsme 5:0! Čtyři minuty před koncem zápasu jsme pustili soupeře do jediné šance a nechali jsme ho snížit na konečných 1:5.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - SK Motorlet Praha D 3:1

Vydáno dne 23. 09. 2008 (1027 přečtení)

Soupeř byl kvalitní, a proto vítězství a tři body jsou pro nás velmi cenné. Celková hra byla dobrá a vítězství bylo zasloužené. Projevilo se hodně soustředění, neboť dva góly jsme dali po rohovém kopu. Na začátku druhé půle jsme zbytečně povolili a soupeř po našich chybách snížil na 2:1 vlastním gólem Heince. Soupeř cítil šanci na otočení výsledku, ale mužstvo se znovu zvedlo a krásným třetím gólem po rohu Honza Moudrý rozhodl o zaslouženém vítězství. Nutno poděkovat celému mužstvu i střídajícím hráčům za bojovnost a předvedený výkon.

Po třech kolech vedení mužstva nečekalo plný bodový zisk 9 bodů a skóre 23:2. Jen tak dále pokračovat, ale máme stále ještě co zlepšovat.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - ABC Braník B 2:2

Vydáno dne 21. 09. 2008 (1175 přečtení)

Do třetího zápasu, pro nás nejdůležitějšího, jsme nastoupili s odhodláním uhrát dobrý výsledek a vyhrát. První poločas jsme tomu i začali věřit, když hned v první minutě po vysokém míči zahrál hostující obránce rukou a kopali jsme penaltu! Martin Veselý jí s jistotou proměnil – 1:0.

Dál se hra pro nás vyvíjela dobře, i když kluci neplnili pokyny trenérů, a hrál se vyrovnaný zápas. Mohli jsme vedení i zvýšit. Po faulu soupeře jsme zahrávali trestný kop, který k překvapení hostů skončil v jejich síti, ale rozhodčí nepochopitelně trestný kop označil jako nepřímý...a branka neplatila!

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Dolní Počernice - FC Tempo Praha B 0:17

Vydáno dne 16. 09. 2008 (1153 přečtení)

K našemu druhému utkání jsme přijeli do Dolních Počernic plni očekávání, zda soupeř je špatný a nebo Satalice, které je v úvodním kole porazily 16:0, tak dobré. Hned od prvních minutách jsme měli zápas ve své režii. Bylo jen otázkou, kolik soupeři vstřelíme branek.

Musím ale říct, že kdyby někteří naši hráči více kombinovali a nepředháněli se, kdo vstřelí více gólů, mohlo být skóre daleko vyšší. Zároveň musím hráče pochválit za předvedený výkon, protože i když bylo rozhodnuto, stále se snažili a dále hráli naplno.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: Junior Praha B - FC Tempo Praha 1:9

Vydáno dne 15. 09. 2008 (941 přečtení)

První dvě kola nám vyšla a jsme za to moc rádi. Pořád ale nejsme spokojeni s nekombinační hrou. Za co jsme ale hrozně rádi, že se roztřílel hráč, který i v loňském roce nám chodil pomáhat od ročníku 95, Tomáš Kocábek. Je to rozený střelec. Už v 10. min. po přihrávce Maliňáka dal na 0:1. I Maliňák se nechtěl nechat zahanbit a po přihrávce Jakuba Kostky v 17. minutě zvýšil na 0:2. Po této akci přišel moment, kdy rozhodčí neposoudil dvě a v druhé půli jednu regulérní malou domů soupeře. Následoval gól soupeře ve 24. min., kdy naše obrana usnula na růžích. Po této akci jsme soupeře zmáčkli na jeho polovině a naše posila z Kunratic Martin Veselý po přihrávce Jakuba Kostky zvýšil na 1:3.

Celý článek... | Autor: Jaroslav Malý | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: SC Radotín - FC Tempo Praha B 1:3

Vydáno dne 08. 09. 2008 (1167 přečtení)

První zápas soutěže jsme odehráli za velice teplého počasí na umělé trávě. V 1. půli měli domácí více ze hry a při troše štěstí mohli vést minimálně o 2 góly. Hráči Tempa se nemohli chytit a jedině Jan Moudrý rychlým pohybem zaměstnával obranu domácích. Po kopu z rohu se ujalo Tempo právě Modrým vedení 0:1, ale ne na dlouho, protože po pár minutách soupeř vyrovnal a 1. půle tedy skončila remízou.

Ve 2.půli chtěli domácí zápas rozhodnout, ale naše obrana odolala. Později po jednom útoku a centru Hrstky nádherně zavěsil hlavičkou pod břevno Kalina a skóroval na 1:2. O výsledku rozhodl za několik málo minut pěkným průnikem do vápna a nekopromisní střelou Hrstka na 1:3.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo - Sokol Stodůlky 1:4

Vydáno dne 12. 06. 2008 (1013 přečtení)

Do nedělního utkání jsme po dlouhé době mohli nastupovat v nejsilnějším složení, jenomže člověk míní a zdraví kluků mění. Ze šestnácti nominovaných hráčů jich k zápasu nastoupilo jenom dvanáct. Hosté přišli na Tempo s úmyslem potvrdit svoji jarní neporanitelnost jako i odčinit svoji podzimní prohru, co se jim v konečném důsledku i podařilo. Nám šlo v situaci, kdy třetí místo bylo napevno dané o jediné, zahrajte si fotbal tak, aby vás to bavilo.

Prvních deset minut zápasu tuto představu kluci naplnili do puntíku a soupeře zatlačili před jeho branku. Hned v první minutě se sám před brankářem hostů objevil Maliňák, ale jeho střelu stačil brankář hostů vytlačit na tyčku a odsud putoval míč do autu. V 5. min. mohl postupovat sám na branku Stepanov, ale jeho rychlost není žádná motorová myš, a tak akce dopadla přesně podle očekávání – nedošlo ani k zakončení. Pak se však z letargie začal probírat celek hostů, kterému napomáhali ne celkem v pohodě hrající naši krajní obránci.

Celý článek... | Autor: Alexander Holko | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo B - Bohemians Praha (Střížkov) B 3:1

Vydáno dne 10. 06. 2008 (1140 přečtení)

Úvodní nápor konečně po dlouhé době vyvrcholil v rychlý a pro nás důležitý gól. Vsítil jej ve 3. minutě Maliňák po samostatném úniku. Náš tlak pokračoval a Machulka v 5. minutě po centru Maliňáka zvýšil na 2:0. To, čeho se trenéři obávají - polevení - tentokrát nenastalo a nápor pokračoval. Soupeř naši branku prakticky neohrozil a ve 14. minutě Maliňák opět po samostatné akci dal na 3:0.

Ve druhé půli soupeř hru vyrovnal, ale skórovat se mu nedařilo. Tempáci nevyužili řadu gólových šancí. Nakonec soupeř z ojedinělé akce po nedůrazu naší obrany snížil na konečných 3:1. Ještě před tím Machulka neproměnil penaltu. Naši hráči zaslouží pochvalu za třetí výhru v řadě.