11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 464 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-464|

A muži

* Muži A, příprava: FC Háje JM - FC Tempo Praha 2:5

Vydáno dne 15. 08. 2010 (1935 přečtení)

Pětigólovou normu Tempo naplnilo i na Hájích a v generálce na mistrovský zápas zvítězilo 5:2.

Tempo mělo výborný začátek a do 25. minuty vyhrávalo již o tři branky, když se trefili Kočí, Hurka Josef a Žalud. Bohužel tento náskok se do konce poločasu nepodařilo udržet a Háje snížily na rozdíl jednoho gólu. Nejprve si Beneš dal velice pěkný vlastní gól a podruhé chybovala obrana.

Ve druhé půli byly aktivnější Háje, ale nedokázaly to gólově zúročit. Tempo pak v závěru přidalo dva pěkné góly, kdy se poprvé trefili nováčkové v týmu, Boháč a Boubín. Tempo si tak v generálce na přebor připsalo velice pěknou výhru 5:2.

Celý článek... | Autor: Jiří Nechvíla | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A, příprava: FC Tempo Praha - AFK Slavoj Podolí 5:1

Vydáno dne 13. 08. 2010 (1957 přečtení)

Soupeř z I.A třídy neměl v přípravě na Tempu šanci a prohrál 1:5. Aktivní presink, získávání míčů, zlepšený přechod do útoku a celá hra postavená na kvalitní defenzivě. Tempu se předposlední přípravný zápas povedl. Skore otevřel Žalud z penalty nařízené za faul na Boháče, opět Žalud dělovkou do šibenice zvýšil na 2:0 a poločasové skore uzavřel Netušil dorážkou po přihrávce Josefa Hurky. Hosté v poslední minutě neproměnili penaltu.

Dočkali se ale hned po změně stran po chybě gólmana Kuchaře. Boháčovu střelu poté obránce Podolí vyrazil rukou a druhou penaltu proměnil Josef Hurka a zvýšil na 4:1. Skore pak uzavřel Vrba tečí Hlavíkovy střely.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A, příprava: FC Tempo Praha - Slovan Kunratice 4:2

Vydáno dne 08. 08. 2010 (1464 přečtení)

V dalším přípravném utkání Tempo zdolalo 4:2 tým Kunratic, který v minulé sezóně bojoval o postup do přeboru. Hned v 1. minutě z první akce se Tempo radovalo, Žalud rozvlnil síť krásnou střelou zpoza vápna. V úvodu jsme hráli velmi aktivně a další gól přišel v 11.minutě, dal ho Josef Hurka hlavou po centru Komorníka. Ve 32. minutě se po krásné akci dostal míč až k Boháčovi, kterého kunratičtí faulovali ve vápně a penaltu s přehledem proměnil opět Josef Hurka.

V 76.minutě po závaru ve vápně doklepl míč do odkryté branky Jakub Hurka a zvýšil už na 4:0. V 84.minutě proti nám byla písknutá hodně diskutabilní penalta, kterou soupeř se štěstím proměnil. V poslední minutě se naskytla soupeři příležitost do samostatného nájezdu, který v klidu proměnil. Konečný výsledek 4:2.

Celý článek... | Autor: Jan Kočí | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: FK Meteor Praha VIII dorost - FC Tempo Praha 1:4

Vydáno dne 04. 08. 2010 (1545 přečtení)

Áčko si v přípravě poradilo s libeňskými mladíky. Na výhře 4:1 se brankově podíleli Žalud, Kočí, J.Nechvíla a Komorník.

Žalud se prosadil již tradičné z přímého kopu a s pomocí teče míč zapadl na zadní tyč. Kočí skóroval po výkopu golmana Kuchaře a nedůrazu domácích stoperů. Navrátilec Jiří Nechvíla se trefil po rohovém kopu (že vstřelí po rohu gól avizoval již před utkáním). Čtvrtý gól přidal Komorník ranou z šestnáctky a domácí v závěru korigovali z vymyšlené penalty.

A muži

* Muži A, příprava: FC P.Kopanina B - FC Tempo Praha B 3:1

Vydáno dne 01. 08. 2010 (1407 přečtení)

V dalším přípravném utkání Tempo poměřilo síly s Přední Kopaninou B posílenou o některé hráče áčka. Utkání probíhalo ve vysokém tempu a již od začátku jsme měly navrch místy dokonce o třídu. Naše aktivita vyústila v několik šancí, tu největší spálil Boháč aby hned další šanci opět neproměnil. Další příležitosti měly stejný výsledek, a tak přišel trest v podobě jednoduchého protiútoku, po straně vedený balon s centrem pod sebe proměnil Buzek - 1:0. O chvilku později si vykoledoval Beneš faul a ze slibné vzdálenosti Žalud nabídku přímého kopu bez problému přijal - 1:1.

Ve druhém poločase jsme nebyli tak aktivní a ztráceli jednoduché balony. Přesto jsme si vytvářeli další šance a pološance, ale opět bez úspěchu. V 55.minutě, po velké chybě Dvořáka, který ztratil balon na pozici stopera, na vápně nedal šanci Kuchařovi Rákosník, který vymetl všechny pavučiny. Následoval boj o střed hřiště bez šancí. Vzrušení vyvolal ještě Hurka, ve složité situaci a pod tlakem však neuspěl. V 89. minutě jsme inkasovali potřetí, kdy hned z rohu Giil zatočil balon přímo do branky a Flaks míč nezachytil před brankovou čarou - 3:1.

A muži

* Muži A: Hodnocení sezóny 2009/10

Vydáno dne 28. 07. 2010 (1358 přečtení)

Po podzimu na druhém místě o dva body za Královicemi, ale nakonec postup jasný už čtyři kola před koncem. Trenér Libor Koller a jeho tým vrátili Tempo po dvou letech mezi pražskou elitu. Pozitivem je i zabudovávání vlastních odchovanců do sestavy, to je cesta, kterou se Tempo chce a musí ubírat.

Jaké byly cíle do skončené sezóny?
    Po odehrání první poloviny soutěže jsme ztráceli dva body na prvního a to byla velká motivace. Zimní příprava byla dlouhá, a tak jsme se dobře připravili na jaro. Cílem bylo zvládnout první zápasy, držet čelo tabulky a postoupit.

Jak jste spokojeni s konečným umístěním a jak s předváděnou hrou?
    Spokojený s konečným umístěním určitě musím být, protože lépe už to nešlo. Co se týká předvedené hry, tak podzim byl malinko uvolněnější než jaro. Bylo to v tom, že kluci na jaře více vnímali šanci na postup, a tak nechtěli udělat žádnou chybu. To jim někdy svazovalo nohy.

Jak těžká byla soutěž, v čem byli soupeři lepší a v čem je naopak převyšoval náš tým?
    Soutěž byla těžká tak, jak jsme si ji udělali. Bylo to jen v přístupu hráčů na každý zápas. To jsme zvládli až na poslední zápasy, kdy měli hráči v hlavách "blbosti" a věděli, že jim postup už nikdo nevezme.

A muži

* Muži A, příprava: Spartak Kbely - FC Tempo Praha 3:3

Vydáno dne 25. 07. 2010 (1428 přečtení)

Po celonočním dešti bylo hřiště překvapivě ve vynikajícím stavu. Výborně začalo i Tempo a už v 5.minutě vybídl Beneš ke skórování Josefa Hurku. Rozjezd Tempa zbrzdil brankář Kuchař, když podklouzl a pustil za svá záda lehký centr. Žalud ve 23. minutě trefil dělovkou břevno, ale ve 34. minutě se zopakovala spolupráce Beneš - Josef Hurka a byl z toho druhý gól. Jen brankovou konstrukci pak znovu našel Žalud, aby se pak po trojím zastřelování parádně trefil Komorník - 1:3. Chvíli před koncem trefil Kadlec míč do útočníka domácích a byl z toho druhý velmi laciný gól v síti Tempa.

Druhá půle za tou první fotbalově velmi zaostala a když velké šance neproměnili Josef Hurka a Novotný, dokázaly Kbely vyrovnat, když hráč dostal příliš monoho prostoru k úprku směrem k brance i ke střele. Zápas, ve kterém mělo Tempo výrazně víc šancí a který mělo vyhrát, tak skončil remízou 3:3.

A muži

* Muži A, příprava: FC Zličín - FC Tempo Praha 1:2

Vydáno dne 22. 07. 2010 (980 přečtení)

V prvním přípravném utkání na přeborovou sezónu se Tempo utkalo se Zličínem, který přebor opustil jako vítěz směrem do divize. Hrálo se velkém vedru na umělé trávě, ale to nezabránilo Tempu ve velmi slušném výkonu. Do vedení poslal hosty Josef Hurka po odraženém míči střelou ze šestnáctky. I nadále bylo Tempo hodně aktivní a soupeře překvapivě přehrávalo, Žaludova tečovaná střela se otřela o tyč. Domácí hru postupem času srovnali a do přestávky odpověděli brankou z penalty za faul Beneše na Nováka.

Po změně stran oba týmy hodně prostřídaly a vítězství nakonec získalo Tempo. Komorník načechral míč z trestného kopu, Dvořák se zavěsil do vzduchu a parádní hlavičkou skóroval. Na hodnocení zkoušených hráčů je brzy, přesto se někteří z nich jeví poměrně slibně.

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - Čechie Dubeč 0:0

Vydáno dne 23. 06. 2010 (1751 přečtení)

Tempo ukončilo sezonu bezbrankovou remízou s Čechií Dubeč, a udrželo tak domácí neporazitelnost (na Lhotce se podařilo remizovat Kralovicím, Meteoru B a právě Dubči).

Trenér Koller vzhledem k absencím neměl moc na výběr, na hřiště se dostal i mladší dorostenec Stejskal. V první půli se hrál hodně svižný fotbal z obou stran a oba týmy měly dost šancí ke skorování, tu největší asi tempácký Jakub Hurka, jenž běžel úplně sám na branku hostí. Ve druhé půli šla kvalita hry dolů, rozhodnout nakonec mohl v 85. minutě Žalud, ale měl v nohou i sobotní zápas za B tým, a tak už asi nebyly síly.

A muži

* Muži A: SK Citadel Dolní Chabry - FC Tempo Praha 2:1

Vydáno dne 15. 06. 2010 (2527 přečtení)

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Tempo si mělo před večerní oslavou postupu do přeboru vylepšit náladu zápasem s již zachráněnými Chabry, ale místo toho utrpělo zaslouženou porážku. Tempu v zápase nevyšlo skoro nic a důraznější, bojovnější Chabry, kterým chyběli Hašek, Rosický a Šmicer se ujaly vedení ve 42. minutě z penalty po faulu Budáka. Již v průběhu prvního poločasu měli domácí několik slibných brankových příležitostí zejména ze standardních situací.

Druhý poločas herní změnu Tempa nepřinesl, a tak vedení v 76. minutě zvýšil Linek, který střelou k tyči nedal Kuchařovi šanci. Zkorigovat výsledek šest minut před koncem zápasu se podařilo střídajícímu Komorníkovi, který nečekanou střelou z vápna překvapil brakáře Klímu. Tempo hrající se třemi dorostenci se již ve zbývajících minutách nezmohlo na tlak a odjelo poraženo.

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - Kyje 7:1

Vydáno dne 09. 06. 2010 (1716 přečtení)

V utkání již šlo jen o dobrý pocit a hráčské prémie, bodů má Tempo už dost. Hosté začali docela sympaticky a i když první šanci měl domácí Žalud, ujali se vedení ve 20. minutě povedeným volejem Duška. Tempo se trápilo, drželo sice míč, ale do šancí se moc nedostávalo. A tak pomohl až tradiční výlet stopera Vrby, jenž si narazil s Davidem a sám před brankářem si ve 41. minutě zkušeně poradil. O dvě minuty později šel Žalud zcela sám na gólmana Cibulku, ale překonat jen nedokázal

O přestávce bylo v kabině domácích docela dusno, nejen kvůli parnému počasí. A Kollerovy výtky se neminuly účinkem, protože po změně stran Tempo hosty doslova rozebralo. Nejpve vtipný signál dvojice Kočí - Žalud při rohovém kopu a zakončující Josef Hurka - 2:1. Poté přesný centr střídajícího Hájka a zakončení dalšího náhradníka Jakuba Hurky - 3:1.

A muži

* Muži A: FK Meteor Praha VIII B - FC Tempo Praha 2:1

Vydáno dne 02. 06. 2010 (2050 přečtení)

Zápasu zcela jednoznačně chyběl náboj, Tempo již má postup jistý, domácí také o nic nehrají. Ve stejný čas navíc hrál B tým Tempa zachraňující I.B třídu, někteří hráči tedy místo do Libně zamířili do Újezdu nad Lesy. Šanci tak dostali mladíci z úspěšného dorostu Sehnoutka, Hnat a Šulc.

V první půli bylo Tempo lepším týmem a dostalo se k několika dobrým šancím, domácím se příliš nevedlo, přesto se dostali v závěru poločasu z první vážné akce do vedení. Obrana Tempa jen přihlížela slalomu Řádka, jeho pokusu ještě zabránil v cestě do sítě Kuchař, ale na dorážku neobsazeného Ježka už byl krátký. Tempo odpovědělo za dvě minuty centrem Jakuba Hurky, střelou jeho bratra Josefa a dorážkou Komorníka - 1:1.

A muži

* Čekal jsem, že to bude těžší, říká trenér Koller

Vydáno dne 25. 05. 2010 (1076 přečtení)

www.fotbalpraha.cz (tru) - Čekal se vyrovnaný boj až do poslední chvíle. Ale v I. A třídě skupině A se žádné drama nekoná. Ani zdaleka. Už s předstihem, čtyři kola před koncem, si postup do přeboru vybojovali fotbalisté Tempa, kteří se do nejvyšší pražské soutěže vracejí po dvouleté pauze. Tým ze Lhotky už má 13bodový náskok a nemůže být za žádných okolností předstižen. "Věřil jsem, že se nám podaří postoupit, ale je pravda, že nám to soupeři hodně usnadnili," usmívá se trenér Tempa Libor Koller.

Definitivu postupu jste získali v neděli večer, kdy Meteor B prohrál v Dubči. Kdy jste se o tomhle výsledku dozvěděl?
    Byl jsem zrovna v autě, když mi volal asistent Venca Nechvíla, že Meteor B prohrál. Nikdo od nás se tam dívat nebyl, ale kluci to ještě ověřovali, jestli si z nás někdo nedělá srandu.

Je to pro vás velká úleva, že už máte postup jistý?
    Samozřejmě jsme za to moc rádi. Příští kolo jsme si chtěli pro postup dojet na Meteor, takhle už je hotovo před zápasem, trochu nám to usnadnili.

Celý článek... | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - SK Viktoria Štěrboholy 7:1

Vydáno dne 25. 05. 2010 (1610 přečtení)

Čtyři kola před koncem I.A třídy je to jasné - Tempo se vrací do přeboru! Tempo na jaře ještě neztratilo ani bod, po podzimu vedoucí Královice totálně propadly a jelikož mladíci Meteoru ztratili všechny body v Dubči, je hotovo. Radost přišla až v neděli odpoledne, 24 hodin poté, co Kollerovi svěřenci doma sedmi góly smetli tým Štěrbohol, který je v dosavadním průběhu soutěže jako jediný dokázal porazit.

Rozhodnuto bylo prakticky za 16 minut. Nejprve gólman Netolický neudržel Komorníkovu střelu a Žalud měl s dorážkou lehkou práci a o tři minuty později sebral míč obránci Kočí a prakticky s ním doběhl až do branky, gólman se ani nevzmohl na skok. Do poločasu mohl zvýšit znovu Žalud a nadějně vypadala i Vrbova rybička.

A muži

* Muži A: Junior Praha - FC Tempo Praha 1:4

Vydáno dne 20. 05. 2010 (1554 přečtení)

Další tři body získalo Tempo na hřišti Junioru. Největší zásluhu na této výhře měl Martin Hlavík, který se blýsknul hattrickem. Tempo mělo opět dobrý vstup do zápasu. Už ve druhé minutě David navedl balón z pravé strany na levou, přesnou přihrávkou našel uvolněného Hlavíka ve vápně, který svou slabší nohou nekompromisně zavěsil pod břevno. Hosté poté zahrozili z rohu, kdy Švehla hlavičkoval v dobré pozici těsně vedle naší branky. Domácí hráli defenzivně a bránili od své půlky, takže se Tempo dostávalo jen těžko do koncovky. Po standardní situaci byl ve vápně faulován Netušil a hlavní sudí Les nařídil trochu překvapivě penaltu. Tu ve 23. minutě přehledem proměnil Žalud. Hosté ale do poločasu nesložili zbraně a po rychlé akci se domácí Sedláček dostal do vápna a prostřelil Kuchaře. Domácí tak snížili ve 44. minutě na rozdíl jednoho gólu, a druhý poločas tak sliboval větší náboj.