11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka A: Hodnocení sezóny 2009/10

Vydáno dne 19. 07. 2010 (959 přečtení)

Přebor je náročná soutěž a Tempo v ní již čtvrtým rokem hraje především o záchranu. Trenéru Michalu Hozákovi se i s úzkým kádrem povedlo udržet před Duklou a Aritmou.

Jaké byly cíle do skončené sezóny?
    Udržení Pražského přeboru pro Tempo.

Jak jste spokojeni s konečným umístěním a jak s předváděnou hrou?
    Vzhledem k vyrovnanosti soutěže ano.

Jak těžká byla soutěž, v čem byli soupeři lepší a v čem je naopak převyšoval náš tým?
    Byla těžká, soupeři měli širší kádr, nás zdobila bojovnost.

Jak fungovala spolupráce s ročníkově okolními týmy a co by se na ní dalo z vašeho pohledu zlepšit?
    Spolupráce fungovala velice dobře.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: Hodnocení sezóny 2009/10

Vydáno dne 18. 07. 2010 (1053 přečtení)

Sezónu s častými výkyvy formy a překvapivými výsledky zakončil tým kolem trenéra Petra Kamitze famózně - vítězstvím na domácím Tempo cupu.

Cílů bylo několik. Udržet pro Tempo soutěž I.tř. starších přípravek, zvyknout si na novou soutěž, kde jsme většinou nastupovali proti starším hráčům a především si zahrát fotbal a užít si ho.

Počítali jsme s usmístěním v polovině tabulky. Konečné osmé místo je malinko zklamání, protože jsme prohrávali zbytečně zápasy, které jsme měli rozehrané dobře. To samé je s předvedenou hrou. Pokud se kluci soustředili a makali, tak hra i výsledky přišly. Velmi často se stávalo, že kluci polevili v koncentraci a často inkasovali. Branky (pokud jich bylo víc) jsme většinou inkasovali v jednom časovém úseku, či na konci zápasů.

Soutěž byla vyrovnaná. V žádném zápase jsme nepropadli, že by nás vyloženě soupeř "smetl ze hřiště". I proti týmům, které se pohybovaly na špici tabulky jsme sehráli dobré zápasy. Náš tým se snažil hrát fotbal, ale pořád nás trápila jediná věc a to je střílení gólů. My lacino inkasujeme a hodně se nadřeme na vstřelení jediné branky.

* St. přípravka B: Na EON Junior Cupu šesté místo

Vydáno dne 25. 06. 2010 (1621 přečtení)

Pro starších přípravku B sezona neskončila na začátku června s posledním mistrovským utkáním. Minulý týden se účastnila dlouhého a náročného turnaje v Sezimově Ústí (7. místo) a hned týden na to se účastnila EON Junior Cupu 2010, prestižního turnaje a oblastního finálového turnaje, kde vítěz postupuje do Velkého finále, konané tento rok ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Ve Velkém finále se utkají jednotliví vítězové oblastních kol a vítěz velkého finále se zúčastní mezinárodního halového turnaje v Německu. Všichni zúčastnění si odnesli ceny od společnosti EON a krom fotbalu se nejen kluci mohli zúčastnit zajímavého doprovodného programu.

Ale nyní již k samotnému turnaji. Účastníci turnaje (12 týmů) byli rozděleni do dvou šestičlenných skupin, kde se utkali systémem každý s každým. My jsme se utkali s Admirou, Hájemi, Viktorií Žižkov, Újezdem nad Lesy a Milovicemi.

Celý článek... | Autor: Petr Kamitz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: Bohemians 1905 - FC Tempo Praha 12:1

Vydáno dne 22. 06. 2010 (1023 přečtení)

Poslední zápas sezóny se nám nepovedl, Tempákům chyběla bojovnost a vůle něco s nepříznivým vývojem utkání udělat a po slabém výkonu jsme si přivezli tucet gólů. Čestný úspěch zaznamenal Hozák.

Bohemians 1905 - FC Tempo Praha 12:1 (5:0)
    Branka Tempa: Hozák (Staněk).
    Tempo: Staněk - Rod, Janský, Šebek, Buzek, Obermajer, Blažka, Kopeš, Voborský, Hozák, Višvader.

Celý článek... | Autor: Miloslav Janský | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov 1:5

Vydáno dne 22. 06. 2010 (1175 přečtení)

Viktorka přijela posílena o hráče Slavie a šla brzy do vedení. Našim borcům se podařilo ve 35. minutě Višvaderem vyrovnat, ale hosté postupně navýšili skóre na 5:1.

FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov 1:5 (0:2)
    Branka Tempa: 35. Višvader (Obermajer).
    Tempo: Staněk - Rod, Janský, Šebek, Obuškevič, Buzek, Obermajer, Blažka, Pavlásek, Hozák, Višvader.

* St. přípravka B: Na Memoriálu Petra Kreuzera 7. místo

Vydáno dne 19. 06. 2010 (1429 přečtení)

Týden po ukončení mistrovských zápasů jsme se vydali na jich Čech, kde jsme přislíbili účast na turnaji v Sezimově Ústí. Memoriál trenéra Petra Kreuzera, jak je již tento druhý ročník pojmenován, byl věnován trenéru mládeže jež působil v pražské Spartě, Slavii a sám prošel i jinými kluby v Praze. Na jih Čech se rodák z Prahy odstěhoval s manželkou a působil na stadionu Soukeník od roku 2007. Ale nyní již k samotnému turnaji. Po parných a tropických dnech, které sužovaly naši republiku, nás čekala v lesním areálu Soukeník v Sezimově Ústí zatažená obloha a příjemné počasí (akorát na fotbal).

Týmy se sjely nejen z jihu Čech, ale dva týmy dorazily ze severu Čech, tři týmy z Prahy, jeden z Moravy a jeden z východních Čech. Pořadatel rozdělil týmy do dvou skupin po šesti účastnících, kde každý sehrál pět zápasů a dle umístění se začalo hrát o umístění. V naší skupině B jsme se tak utkali s týmy AFK Chrudim, Spartakem Pelhřimov, Siadem Souš, SKP Č. Budějovice a Dynamem Č. Budějovice.

* St. přípravka B: FC Tempo Praha B - FC Př. Kopanina 0:4

Vydáno dne 09. 06. 2010 (1205 přečtení)

Poslední utkání letošní sezony jsme odehráli na domácím trávníku na Tempu. Na Tempo přijela Přední Kopanina, které jsme po podzimu chtěli vrátit porážku z jejího hřiště (1:3). Do utkání jsme šli v dost improvizované sestavě a s novou tváří, Karlem Schwarzem.

Začátek zápasu se nám docela vydařil a byli jsme to my, co jsme se dostali do první šance. V 5. minutě vybojoval míč Polívka, zamíchal míč před obránci, poslal přihrávku na Neckaře, který našel přihrávkou Soukupa a ten zakončil slabou střelou na branku.

* St. přípravka B: ABC Braník B - FC Tempo Praha B 5:2

Vydáno dne 03. 06. 2010 (1162 přečtení)

Kdo zavítal v neděli na hřiště v Braníku, byl svědkem velmi rozdílných poločasů, asi jako den a noc. Ale nepředbíhejme, pěkně popořadě.

Základní strategie byla zahrát si fotbal, důležitý je pohyb, důraz na míč a vytvořit tlak na hráče soupeře. Toto se podařilo naplnit od první minuty. Do zápasu jsme vlétli jako vichřice, hned v 2. minutě se po chytrém prostrčení míče od Honzy Polívky objevil Matěj Hrstka před brankářem, ale střelu mířil přímo na vybíhajícího brankáře. Ve 4. minutě získal míč Vojta Soukup, postupoval středem hřiště, poté uvolnil na pravé straně Tomáše Maška, který z boku trefil přesně k tyči přes vybíhajícího brankáře, vedli jsme 1:0. Soupeř byl pohybem zaskočen, ale přesto se dostával do zajímavých příležitostí. Bojovností a s trochou štěstí jsme přežili několik samostatných úniků, třikrát velmi dobře a takticky zasáhl Dominik Holub, kdy zmenšil střelecký úhel, a střely minuly naší branku.

Celý článek... | Autor: Roman Mašek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: FC Háje B - FC Tempo Praha B 2:0

Vydáno dne 26. 05. 2010 (1068 přečtení)

V sobotu odpoledne nás čekal další soupeř, Háje B. Tým Hájů je tvořený hráči ročníku 1999, takže nás čekal těžký zápas. My jsme s tím počítali a jelikož soutěž je pomalu u konce a v neposlední řadě, již o nic nejde, vzali jsme na Háje většinu hráčů a otestovali, co v nich je.

V utkání to byli domácí, kteří udávali převážně tempo hry. My jsme se snažili hrát zodpovědně a kluky jsme nažhavili tak, aby na hřišti nechali vše, co v nich je. Od začátku do konce utkání jsme střídali dvě celé sedmičky, což v sezoně běžně nečiníme. Kluci ukázali, že fotbal hrát umí.

* St. přípravka A: AFK Slavoj Podolí - FC Tempo Praha 2:0

Vydáno dne 26. 05. 2010 (1057 přečtení)

Utkání proti celku Slavoje Podolí dal slibovat další zajímavou podívanou. V minulém kole si kluci s chutí poradili s celkem Aritmy a dobrý výsledek chtěli přivézt i z Kavčích Hor na Lhotku. Do utkání nemohl trenér Hozák počítat se zraněným kapitánem Pekárkem, jinak sestava, oproti minulému týdnu, byla beze změn.

Pošmourné sobotní ráno jakoby mělo vliv na kluky z Tempa. V první minutě zápasu domácí trefili dvakrát tyč a důrazně si tak řekli o svou pozornost. Po tomto varování se malinko probrali hostující hráči. Asi v 5. minutě rozehrálo Tempo volný přímý kop a střelu vyrazil brankář Podolí na roh. Rohový kop rozehrál Obermajer, ale ten prošel Šebkovi mezi nohama.

* St. přípravka A: FC Tempo Praha - SK Aritma Praha 4:1

Vydáno dne 17. 05. 2010 (1061 přečtení)

V neděli v pravé poledne se na Tempu odehrál velmi důležitý záchranářský boj v přeboru starších přípravek. Na Tempo dorazila Aritma z Vokovic, která se nachází na předposledním místě tabulky a snaží se stále o záchranu. Domácímu týmu patřila před tímto důležitým zápasem 9. příčka v tabulce a případné dnešní vítězství by pro tým Michala Hozáka znamenalo velké přiblížení se záchraně v soutěži i pro následující ročník.

Do utkání vstoupili domácí hráči velmi aktivně a od prvních sekund dali jasně najevo soupeři, kdo je tady pán. Jako první se prezentoval střelou domácí kapitán Pekárek, ale střelu jen brankář Aritmy vyrazil a k dorážce se už Jirka Kopeš nedostal. Tempo mělo nabito ostrými, a tak ostřelovalo branku Aritmy. Ke střele se dostal ve 3. minutě Blažka, ale ani jeho střela, ani dorážka Kopeše neznamenala žádnou změnu ve skóre. Kluci byli nebezpeční hlavně po stranách. Petr Blažka zatáhl míč po lajně, nacentroval a vybojoval rohový kop. Po rohu se snažil střílet Obermajer, ale ani jeho střela, ani dorážka Šebka do branky nedošla.

* St. přípravka B: FC Tempo Praha B - Slavoj Podolí B 3:2

Vydáno dne 17. 05. 2010 (1167 přečtení)

Netradičně, již ve čtvrtek, jsme odehráli mistrovské utkání 19. kola I. třídy starších přípravek. Vyhověli jsme tak soupeři, kterému odjíždí většina hráčů mimo Prahu za školními povinnostmi. Soupeř z Podolí byl v zimní přestávce vhodně doplněn, a tak i jarní výsledky má velmi zajímavé. Dal se čekat na Tempu zajímavý zápas. Což nakonec byl...

Do utkání jsme vstoupili docela dobře a začátek utkání jsme měli ve vlastní režii. Kluci se nebáli hrát, ale koncovka byla naší slabinou... Pokud jsme se dostali do zakončení, tak bylo buď nepřesné, nebo jsme střelou našli podolského brankáře.

* FC Tempo Praha - SK Sparta Krč: Foto ze soutěže 5+1

Vydáno dne 16. 05. 2010 (1061 přečtení)

Již od příštího soutěžního ročníku se část soutěží přípravek bude hrát novým systémem (trenéři jsou již průběžně informováni) na dvou hřištích zároveň s počem hráčů 4+1 pro mladší přípravku a 5+1 pro starší přípravku.

Pilotní projekt, kterého se účastní i Tempo - na podzim ročníky 99 a 00, na jaře ročníky 00 a 01 - slouží k tomu, aby si hráči i trenéři nový systém osahali. Snímky tempáckého fotografa pana Slavíčka jsou z utkání Tempa s Krčí. O výsledek jde až ve druhé řadě, v té první především o zlepšování individuálních i týmových schopností.

* St. přípravka A: ABC Braník - FC Tempo Praha 4:2

Vydáno dne 11. 05. 2010 (1096 přečtení)

Nedělní ráno sraz na Tempu v 8:00 hod., odjezd na Braník k dalšímu soupeři. Braník je v tabulce nahoře, to jsme věděli, ale nějaký ten bod jsme chtěli urvat. Kluci byli opět bojovně naladěni a chtěli se o vítězství porvat. Zápas začal v 9:30 hod. za pěkného počasí, ale utkání pro nás nezačalo dobře. Po hrubé chybě rozhodčího, kdy byl míč mimo hřiště a hráč Braníka ho vyvezl zpět a poté poslal balón do prázdné brány - 1:0. Bohužel! Kluci byli zklamaní a někteří se i rozbrečeli. Poté jsme přidali na důrazu a vytvářeli si hodně šancí, ale bohužel v první půli z šesti vyložených šancí (hráč sám před bránou) proměnili jen dvě, obě David Obermajer, a tak jsme do šaten odcházeli za stavu 1:2.

Celý článek... | Autor: Michal Hozák | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: FK Dukla Praha - FC Tempo Praha 0:4

Vydáno dne 11. 05. 2010 (941 přečtení)

V neděli před polednem jsme se sešli na Julisce k velmi důležitému utkání o záchranu v přeboru. Dukla je v tabulce za námi, tak jsme chtěli odvést tři body domů na Tempo.

Kluci věděli, o co jde, a tak se k tomu opravdu postavili. Od začátku zápasu nedali soupeři žádný prostor a důsledně napadali. V páté minutě se dostal po pěkné kombinaci tváři v tvář brankáři Dukly Jirka Kopeš a s přehledem proměnil - 0:1. Tempáci domácí k ničemu nepustili a v desáté minutě pěknou střelou zdálky dává Danny Višvader na 0:2. Pak jsme měli ještě vyložené šance, ale bohužel do šaten jsme odcházeli za stavu 0:2.