15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 464 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-464|

A muži

* Muži A: FC Přední Kopanina - FC Tempo 4:1

Vydáno dne 07. 04. 2008 (1376 přečtení)

Domácí Kopanina byla jasným favoritem, ale neměla svůj den a Tempo dlouho sahalo po úspěšném výsledku. Naději zlomily až dvě branky domácích v samotném závěru utkání. Pátá porážka v řadě je víc než varující, v sobotu čeká na Tempo velmi důležitý duel s Aritmou.

FC Přední Kopanina - FC Tempo 4:1 (1:0)
    Branky: 24. z penalty a 90. Strnadel, 70. Honetschläger, 87. Janda - 82. Hurka z penalty.
    Rozhodčí: Obst - Šimšík, Izera. ŽK: Vyšata, Horák - Dedek, Hlavička, Žalud. Diváků: 75.
    Kopanina: Králíček - Žáček, Honetschläger, Charvát, Horák - Truhlář (80. Verner), Hašek, Buzek, Vyšata (67. Janda) - Strnadel, Slanina (64. Nedvěd).
    FC Tempo: Kuchař - Muoser, Vrba, Netušil, Budák (46. Komorník) - Beneš, Hlavička (80. Martínek), Hurka, Dedek, Žalud - Rožánek (46. Fidler).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: FC Tempo - FC Háje JM 2:4

Vydáno dne 31. 03. 2008 (1556 přečtení)

Tempo poprvé na jaře nastoupilo na domácí trávě, ale ani ta kýžené body nepřinesla. Ztratili jsme všechny body v duelu s posledním týmem tabulky a situace je vážná. Háje se dostaly rychle do dvougólového vedení, Tempo stačilo srovnat, ale do kolen ho poslala zbytečná penalty deset minut před koncem zápasu.

FC Tempo - FC Háje JM 2:4 (1:2)
    Branky: 21. Dedek, 58. Žalud - 9. Fedič, 15. Janoušek, 80. Hartman z penalty, 90+6. Jablonský.
    Rozhodčí: Handl - Orálek, Linx. ŽK: Kuchař, Komorník - Janoušek, Jablonský. Diváků: 80.
    FC Tempo: Kuchař - Budák, Vrba, Netušil, Roule (30. Komorník) - Martínek, Hlavička (81. Fidler), Hurka (73. Muoser), Žalud - Dedek, Rožánek.
    Háje: Tlustý - Neumann, Hartman, Chrobák, Slabý - Pospíšil, Brož, (30. Ševčík, 90. Šplíchal), Janoušek, Ostrihoň - Štípek (63. Jablonský), Fedič.

Celý článek... | Autor: Jiří Trunečka | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: FSC Libuš - FC Tempo 3:0

Vydáno dne 24. 03. 2008 (1772 přečtení)

Nelichotivou jarní bilanci prodloužilo Tempo na neutrálním hřišti Kačerova v duelu s "domácí" Libuší. Po nedůrazném výkonu plném výrazných individuálních chyb prohrálo 0:3 a připsalo si třetí jarní prohru. V poli sice bylo Tempo lepší, ale do koncovky se dostalo pramálo a Libuši k vítězství stačil velmi průměrný výkon. Sobotní domácí zápas s Hájemi se bohužel musí začít řadit do kategorie existenčních.

FSC Libuš - FC Tempo 3:0 (2:0)
    Branky: 15. Stratil, 45+1. Fekete, 79. Králík.
    Rozhodčí: Severýn - Záruba, Petrášek. ŽK: Vičík, M. Hrdlička, Stratil - Netušil, Rožánek, Beneš. ČK: 60. Stratil (Libuš). Diváků: 50.
    Libuš: Šindelka - V. Hrdlička (85. Šídlo) - Brabec, Vičík, Klíma (35. Keller) - Králík, Maňák, M. Hrdlička, Nosek (81. Pavlů) - Fekete, Stratil.
    FC Tempo: Tala - Komorník (85. Roule), Malíček (46. Rožánek), Netušil, Beránek - Beneš, Martínek (71. Dedek), Hurka, Hlavička, Žalud - Fidler.

A muži

* Muži A: FC Tempo - FC Čechie Uhříněves 0:1

Vydáno dne 16. 03. 2008 (1266 přečtení)

Tempo přijalo ve druhém jarním kole azyl na umělé trávě ve Štěrboholích, ale tentokrát mu toto prostředí nesvědčilo. Uhříněves si díky jediné brance Pláška odvezla všechny tři body. Trenér Dedek se musel obejít bez vykartovaných Netušila a Hurky a zraněných Valáška, Malíčka a Havlase. Druhá jarní porážka je v boji o záchranu velmi nepříjemná, v sobotu dopoledne Tempo může bilanci napravit v derby s Libuší na umělé trávě Kačerova.

FC Tempo - FC Čechie Uhříněves 0:1 (0:0)
    Branka: 54. Plášek.
    Rozhodčí: Nykl - Váša, Beneš. ŽK: Martínek, Vrba (oba Tempo). Diváků: 80.
    FC Tempo: Kuchař - Komorník, Vrba (87. Budák), Hlavička (79. Pechar), Beránek (79. Roule) - Beneš, Žalud, Dedek, Martínek, Rožánek - Fidler.
    Uhříněves: Jeřábek - Znamenáček, Trhlík, König, Sedláček - Bobek, Zlatník, Štulller, Čejka (64. Horáček) - Plášek (76. Kasal), Krejča (90. Linhart).

A muži

* Muži A: FC Zličín - FC Tempo 2:1

Vydáno dne 09. 03. 2008 (1567 přečtení)

V prvním mistrovském utkání Tempo odjelo se Zličína s prázdnou, soupeř nám oplatil navlas stejnou porážku z posledního podzimního kola. Za výkon v prvním poločase je prohra bohužel zasloužená, tým se čtyřmi novými hráči byl zbytečně nervózní, chyběla kloudná fotbalová akce, jedinou šancí byla neuskutečněná dorážka Netušila po Martínkově trestném kopu. Ve druhé půli se hra výrazně zlepšila, přibylo i šancí, ale na víc než snížení na 2:1 to nestačilo.

FC Zličín - FC Tempo 2:1 (2:0)
    Branky: 20. Hrechko, 39. Zbožínek - 65. Beneš.
    Rozhodčí: Formánek - Tikal, Kubíček. ŽK: Janíček, Valoušek, Hrechko - Netušil, Beránek, Hurka, Fidler, Martínek, Beneš. ČK: 86. Martínek (Tempo). Diváků: 90.
    FC Zličín: Vrána - Daněk, Sigan, Klíma - Roubíček - Valoušek, I. Merta, Janíček, Skála - Hrechko, Zbožínek (70. Urban).
    FC Tempo: Kuchař - Beránek (86. Budák), Vrba, Netušil (73. Dedek), Roule (46. Komorník) - Beneš, Martínek, Hurka, Rožánek, Žalud - Fidler.

A muži

* Muži A, Royal Cup: FC Tempo - St. Boleslav 0:0, penalty 4:3

Vydáno dne 25. 02. 2008 (1835 přečtení)

V neděli, za krásného únorového jarního odpoledne, sehrálo Áčko na turnaji na Meteoru první zápas o konečné umístění. Soupeřem nám byl přeborový tým Staré Boleslavi. Nejedno naše srdce se tiše zarmoutilo při vzpomínce na hanebnou vraždu našeho idolu Sv. Václava ve Staré Boleslavi. Tým tak byl dostatečně nahecován, aby tento středověký atentát náležitě pomstil.

V kádru se také objevily dvě nové tváře. Zapracovala totiž naše skautská činnost a kádr A-týmu posílily dvě opory mančaftu z městysu s názvem Dobřichovice. První posilou se stal Michal Vrba, který vyztužil naše zadní řady a druhou Jirka Žalud, který se stal tahounem levé strany zálohy. Oba do týmu skvěle zapadli a při zápase to vypadalo, jako kdyby s našimi hráči hráli odjakživa.

Celý článek... | Autor: Daniel Morávek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Klasické poníženíčko aneb zákeřný octan sodný

Vydáno dne 18. 02. 2008 (2518 přečtení)

Ve dnech 9. – 16.2. absolvoval A tým Tempa soustředění v krásném prostředí Lužických hor, konkrétně v Horním Podluží. Soustředění se dle slov trenérů i hráčů vydařilo po všech stránkách.

Odjezd na soustředění byl náplánován již na sobotu dopoledne a v odpoledních hodinách hráči absolvovali první tréninkovou jednotku-výběh do místní přírody. Ani jeden z hráčů neprotestoval a bylo vidět, jak se všichni fotbalisté na tréninkovou jednotku těšili. Večer se uskutečnil slučovací večírek, který utužil partu.

A muži

* Muži A, Royal Cup: Ovčáry - FC Tempo 5:4

Vydáno dne 07. 02. 2008 (1980 přečtení)

Po nepříliš přesvědčivém výkonu proti Zápům dostalo áčko možnost reparátu hned ve středu proti druhému týmu Divize C - Ovčárům. A i když jsme prohráli i tento zápas, přinesl nám několik zajímavých přínosných poznatků. Asi nejdůležitějším je skutečnost, že čím je náročnější trénink před zápasem, tím více hráči běhají. Doposud jsme se všichni domnívali, že je tomu přesně naopak, ale zmýlená neplatí. Druhým podstatným poznatkem se stal fakt, že když hráči zapojí alespoň desetinu (někteří musí pětinu) svého intelektuálního potenciálu, jsou schopni i plnit taktické pokyny udělené před zápasem a pohybovat se v prostorech jim vymezených. Ale k zápasu.

Vyběhli jsme na soupeře inspirováni rugbyovou hakou Nového Zélandu s písničkou Ovčáci čtveráci a obzvláště Pavel Beneš při jejím zpěvu vypadal hrozivě. Tento song evidentně zabral a prvních patnáct minut bylo vyrovnaných. Hra se odehrávala především ve středu pole a šancí bylo na obou stranách jako cukráren na Sahaře. Žel nám nevyšel prostředek prvního poločasu.

A muži

* Muži A, Royal Cup: FC Tempo - Sokol Zápy 2:3

Vydáno dne 03. 02. 2008 (1752 přečtení)

Nevydařené utkání má za sebou Tempo na turnaji Meteoru, když podlehlo jedenáctému týmu středočeského přeboru. Soupeř sice měl v sestavě několik fotbalistů dříve zvučných jmen, ale pohyb po hřišti téměř nulový. Tempo ale nedokázalo Zápy přeběhat a po tragických chybách v defenzívě prohrávalo už 0:3. Soupeř vůbec nebyl lepší, ale šance dokázal využít.

Po změně stran se hra některých hráčů výrazně zvedla (je otázkou, proč stejně nedokázali hrát v půli první), Hurka snížil z penalty za ruku, Fidler pak přiblížil Tempo na rozdíl jedné branky. Vyrovnání měl na kopačce hrající trenér Dedek, ale místo střely volil přihrávku na Fidlera, kterou obrana Záp zblokovala.

A muži

* Muži A, příprava: SK Sparta Krč B - FC Tempo 0:1

Vydáno dne 01. 02. 2008 (1377 přečtení)

Ve velmi větrném počasí jsme na Kavčích horách podali neurovnaný výkon a v druhé části první půle byli rádi, že soupeř ze svých šancí neskóroval. Ve druhé půli pokračoval zápas v nezáživném tempu, ze kterého jen sporadicky proskakovaly povedenější akce. Na konci jedné z nich byl Fidler a svůj gólový čich posledních týdnů prokázal hlavičkou pod padajícím gólmanem. I ve druhé půli nás podržel brankář a proto jsme utkání dovedli k vítěznému konci.

SK Sparta Krč B - FC Tempo Praha 0:1 (0:0)
    Branka: Fidler.
    Tempo: Ropický (46. Kuchař) - Budák, Malíček, Semerák, Roule - Hlavička - Beneš, Hurka, Dedek (46. Netušil), Martínek - Fidler.

Celý článek... | Autor: Petr Dedek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A, Royal Cup: FC Tempo - Bohemians Praha B 3:2

Vydáno dne 19. 01. 2008 (2631 přečtení)

Ve třetím vystoupení na Royal Cupu na Meteoru se Tempo dočkalo výhry, když po zásluze zvítězilo nad přeborovým béčkem Bohemians Praha. Střelecky se dařilo Fidlerovi, spousta šancí zůstala nevyužita. V první půli však měla hra do ideálu daleko a trenér Dedek nebyl spokojen zejména s defenzivní činností a nepřesnou rozehrávkou.

Do vedení se Tempo dostalo po střele Zimy a pohotové dorážce z Fidlerovy hlavy. Soupeř srovnal po netaktickém počínání tempácké obrany, ale do poločasu strhnul Fidler vedení zpět na stranu Tempa po Zimově přihrávce od brankové čáry.

Celý článek... | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A, Royal Cup: FC Tempo - Sokol Libiš 3:4

Vydáno dne 17. 01. 2008 (1712 přečtení)

I ve druhém utkání na Royal Cupu změřilo Tempo síly s divizním soupeřem a ani tentokrát rozhodně nepropadlo. Po porážce s Velimí svěřenci trenéra Dedka prohráli s Libiší 3:4, ale za výkon se rozhodně stydět nemuseli. Zápas byl bohužel poznamenám absencí (ne)delegovaných rozhodčích. Sudí z řad Libiše zápas zvládal, totéž se bohužel nedá říct o jeho kolegovi na čáře.

Tempo začalo výborně a po akci nezvykle aktivně hrajícího Beneše se dorážkou prosadil Fidler. V 18. minutě bylo ještě veseleji, když se z hranice šestnáctky levačkou přesně trefil Hlavička. Libiš snížila z rychlého brejku po zbytečné Pilíkově ztrátě, ale do poločasu využil zaváhání obrany Libiše dorostenec Hlavík, vyhrál souboj s gólmanem a zvýšil na 3:1.

A muži

* Muži A, Royal Cup: Velim - FC Tempo 3:1

Vydáno dne 07. 01. 2008 (2107 přečtení)

Vánoční svátky jsou za námi a áčko čekal první zápas zimního turnaje. Jelikož byla pauza přes 14 dní a před zápasem hráči absolvovali jen jeden trénink, nikdo moc nevěděl, co od zápasu čekat. Na tréninku byla sice účast hojná, ale Vánoce a hlavně přebytek jídla, se na hráčích viditelně podepsaly. Nejdříve jsme mysleli, že nejvíce přibral Jirka Hlavička, na kterém chuť na cukroví byla opravdu výtečně vidět, ale nakonec jsme cenu nejtlustšímu hráči předali Pepovi Hurkovi, který přibral přes Vánoce neuvěřitelných 231 gramů.

Jediné, co bylo jisté, že počasí příliš příjemné nebude. Nad Českou republikou se už přes dva měsíce drží hnusná inverzní oblačnost a teploty neustále oscilují kolem nuly. Zima nebyla příznivou zprávou pro nás z realizačního týmu, jelikož dvě hodiny postávat v takovéto klendře nezahřeje ani toho největšího otužilce. I přesto, že k dispozici byly luxusní týmové péřovky, teplý čaj a láhev rumu, z které tajně po celý zápas hráči upíjeli. Podezřívám navíc Michala Netušila, že měl s sebou i nějakou tu placatku navíc, jelikož se od 25. minuty lehce motal a od 35. minuty začal prospěvovat oblíbenou hospodskou odrhovačku "Co jste hasiči, co jste dělali.."

A muži

* Muži A: Hodnocení podzimu 2007

Vydáno dne 23. 11. 2007 (1564 přečtení)

Podzimní sezónu jsme zahájili již 9. července. Abnormálně brzký začátek byl vynucen posunutím začátku soutěže řídícím orgánem PFS na víkend 4.-5. srpna. Pouhé tři týdny přípravy (týden před prvním mistrovským zápasem již nepočítám do přípravného období) obsahovaly 16 tréninkových jednotek a 4 přípravná utkání. Závěr třítýdenní přípravy jsme absolvovali na čtyřdenním soustředění v Čelákovicích. Výsledky v přípravných zápasech vyzněly nad očekávání příjemně. Remíza 2:2 se sloučeným týmem divizní Bzové a I.A třídních Hořovic ve velmi kombinované sestavě doplněné několika dorostenci, debakl 5:0 uštědřený soupeři v přeborové tabulce Zličínu, další kanonáda 7:4 proti nováčkovi středočeského přeboru týmu Litoli a na závěr utrápený výkon, ale další výhra, tentokrát 5:3 nad I.A třídním Podolí. Vzhledem k přechodu z osobní obrany na zónovou byly výsledky a potažmo i výkony až nebezpečně uklidňující.

A muži

* Muži A: FC Tempo - FC Zličín 2:1

Vydáno dne 11. 11. 2007 (1585 přečtení)

Zápas mezi Tempem a Zličínem se odehrál na umělé trávě ve Štěrboholích. Po vytrvalém dešti bylo hřiště hodně nasáklé a v jedné šestnáctce byla souvislá vodní plocha. V té se také zrodily všechny tři góly zápasu. Tempo v první půli dalo dva, hosté po přestávce jen jeden, proto si také domácí připsali tři body a dotáhli se tak právě na svého soupeře. Za posledních pět zápasů Tempo nasbíralo dvanáct bodů, rázně se odpoutalo ze dna tabulky a zimní příprava tak může být výrazně klidnější, zaměřená na zlepšování herního projevu.

FC Tempo - FC Zličín 2:1 (2:0)
    Branky: 4. Dedek, 24. Rožánek - 67. Roubíček.
    Rozhodčí: Zelený - Severýn, Burda. ŽK: Hlavička - Chrž, Doucha.
    Diváků: 50.
    Tempo: Kuchař - Valášek, Vrba, Netušil, Komorník - Beneš (90. Míka), Hlavička (61. Malíček), Zima - Hurka (85. Žalud), Dedek - Rožánek.
    Zličín: Vrána - Doucha (79. Zbožínek), Chrž, Novák, Roubíček - Pavelka, Šimoníček, Vacula, I. Merta - Svoboda (46. P. Merta), Sigan.